Вхідні двері Новий Світ, Категорія 4 Сочі

Двері вхідні , Новий Світ
арт. ЦБ000060280
 • Як здійснюється доставка?

  Як здійснюється доставка?

  Доставка товарів здійснюється по всій території України. В залежності від обсягу замовлення і терміновості його доставки, можливі 3 основні варіанти:

  • НАШОЮ МАШИНОЮ

   Вартість доставки розраховується залежно від відстані, на яке необхідно перевезти вантаж.

   Час доставки також залежить від ступеня віддаленості адреси замовника від наших основних складів, на яких зберігаються товари.

  • ПОШТОВО-ВАНТАЖНИМ КУР'ЄРОМ

   Вартість і терміни залежать від компанії, яку Ви оберете в якості підрядника

  • САМОВИВIЗ

             Самовивезення працює в Києві та Харкові

  Перед відправкою товару Замовнику, виконується його огляд на предмет відповідності всіма показниками якості, а також відсутності браку та інших дефектів.

  За фактом отримання замовнику надається можливість самостійно оглянути вантаж, та висловити нам подяку за відмінно виконану роботу!

  В якому б місті України Ви б не жили, ми доставимо Ваше замовлення вчасно, в цілості й збереженні!

 • Як заміряти двері самостійно?

  Як заміряти двері самостійно?

  ВАЖЛИВО!

  Ніколи не використовуйте свій замір для замовлення товару. Це повинен робити Проффесіонал. Замір - запорука хорошого готового рішення. Для наших потенційних Клієнтів - замір безкоштовний. 

  Нижче, частина факторів, які потрібно врахувати при замірі:

  • Ширину отвору потрібно вимірювати від стіни до стіни. Висоту прорізу від стіни до готової підлоги. Якщо у вас зараз встановлені ​​двері, то потрібно зняти лиштви, щоб був доступний край стіни.
  • Отвір дверей - потрібно зрівняти з модельним рядом ймовірним до установки. Великий зазор між дверним блоком і прорізом негативно позначиться на міцності кріплення двері.
  • Якщо у Вас нестандартна ситуація з прорізом: стіна в місці кріплення двері обсипається, отвір звужений неміцною штукатуркою, стіни не рівні в розрізі 3-х площин - тільки Проффесіонал знайде правильне рішення!
 • Як здійснюється оплата?

  Як здійснюється оплата?

  Оплатити товар, який Вас зацікавив можна декількома способами:

  • ГОТІВКОЮ

   У будь-якому з наших магазинів

  • БЕЗГОТІВКОВИЙ ПЛАТІЖ У БУДЬ-ЯКОМУ БАНКУ З РОЗРАХУНКОВОГО РАХУНКУ

   Звертаємо Вашу увагу, що оплата повинна здійснюватися виключно в національній валюті

  • ЧЕРЕЗ ТЕРМІНАЛ

   У разі, якщо позиція замовна, Ви можете або оплатити замовлення повністю, або внести передоплату в день оформлення замовлення, а решту суми - безпосередньо перед доставкою товару за адресою або відвантаженням замовнику з нашого складу

  • РОЗСТРОЧКА

             До 10 місяців, 0% комісії, 0 переплат і ніяких страховок і прихованих платежів. 

  • ОПЛАТА ОНЛАЙН 

             Ви завжди можете скористатися сучасним типом оплати прямо на сайті в режимі онлайн - LiqPay

Елітні вхідні двері НОВИЙ СВІТ

Купити в один клік
Характеристики
Опис
Колір:
білий , світлий , сірий , темний , Яскраві кольори
Бренд:
Новий Світ
Призначення дверей:
Квартира будинок
Стиль:
класичний
Колекція:
Категорія 4
Компанія «Новий світ», розташована в Новій Каховці, заснована в 1988 р За 28 років компанія стала сучасним багатопрофільним підприємством з потужним виробничим потенціалом. Основний напрямок діяльності компанії - вхідні металеві двері з різними видами облицювань. Полотно вхідних дверей четвертої категорії «Рим» складається з двох сталевих листів металу. Товщина зовнішнього листа металу становить 2 мм, а внутрішнього - 1,5 мм. Дані розмітити (товщина) сталевих листів є стандартними. При бажанні замовника на підприємстві «Новий Світ» товщину можна збільшити до бажаних розмірів, але в розумних і потрібних межах. Вся металева частина дверної конструкції оброблена поліцінковим грунтом і порошковою фарбою. Поліцінковий грунт використовується для захисту металоконструкції від іржі і корозії, що значно збільшує термін експлуатації вхідних дверей. В якості тепло- і звукошумоізоляціі використовують кам'яну вату «Rockwool Rockton», який повністю заповнює конструкцію дверей. Мінеральна вата або іншими словами - базальтовий утеплювач виготовлений з кам'яної вати і його відносять до Класу не горючих матеріалів. Він не виділяє токсичні гази при прямому впливі вогню на об'єкт виникнення пожежі. По периметру дверного полотна встановлений двоконтурний ущільнювач. Однин контур - ш-подібний, а другий - євровікон. Євровікон ущільнювач за рахунок своєї герметичності істотно збільшує шумо- і теплоізоляцію вхідних дверей. Полотно тримається на дверній коробці за допомогою трьох навісів на кулькових опорах, які змащуються і регулюються. Також, полотно оснащено чотирма рядами здвоєних антизрізів (всього 8 шт.), Які забезпечують надійний захист від вандального методу злому. Зовнішня частина дверей з двох сторін, в даній моделі, облицьований накладками з масиву дуба. При бажанні облицювання може бути виготовлена з масиву ясена. Товщина зовнішніх і внутрішніх накладок становить 18 мм. До полотну накладки кріпляться за допомогою шурупів. Сучасна технологія виробництва металоконструкції забезпечує високу ефективність продукту і повну безпеку використання. По конструкції коробка даних дверей являє собою сталевий цельногнуті профіль замкнутого типу. Товщина металопрофілю становить 2 мм. У місцях входу регілію від замку і від системи замикання «краб», коробка посилена додатковими листами металу, товщиною до 4 мм. Коробка по периметру заповнена теплозвукоізолятором «Rockwool Rockton». По периметру коробки розташовано шість отворів під анкери, які використовуються для кріплення двері в отвір стіни. Також з петлевою боку по периметру коробки розташовані контейнери штирів протівовзломних. На кожному контейнері є логотип компанії «Новий Світ». Розміри коробки підбираються під отвір дверей замовника. Глибина коробки становить 125 мм.
вхідніДвері
Відгуки про товар