Лампи

Фільтри
Сортування

Сортувати

Не впевнені у виборі?

Ми заощадимо ваш час!

Заболотний Сергій

менеджер з продажу

Світлодіодні або лампи накалювання: порівнюємо і вибираємо


На ринку сьогодні все частіше зустрічаються енергозберігаючі джерела світла, але деякі все ж віддають перевагу класичним лампи накалювання. Обидва варіанти досить актуальні, але перший вважається більш екологічним і вигідним з практичної точки зору. Щоб підібраний світильник служив вірою і правдою не один рік, необхідно не тільки подбати про правильних умовах експлуатації, але і про якість встановлюється лампи.


Порівняння світлодіодних аксесуарів для освітлення і стандартних ламп накалювання


Необхідно відразу зазначити, що сучасні рішення можуть прослужити терміном до 20 років, тоді як старі варіанти не витримують постійних навантажень і перегорають протягом першого року користування. Варто відзначити, що близько 80% спожитої енергії використовується для нагрівання вольфрамової нитки, і тільки близько 20% трансформується у світ. Що стосується світлодіодної лампи, то вона перетворює в світ близько 95% спожитої електричної енергії. Активно використовуються сьогодні варіанти можуть мати практично будь-який колір, тоді як лампи Ілліча випромінюють тільки теплий білий.
Колба неймовірно розігрівається, причому зруйнувати її можна за допомогою невеликої крапельки води на розпеченому склі або ж легким ударом. Світлодіодні продукти створюються з використанням пластику і їх температура досить помірна, тому, щоб зруйнувати продукт, необхідно докласти чимало зусиль. Ціни на лампи значно відрізняються один від одного, але LED-товари пропонують кращі функціональні характеристики і більш тривалий термін експлуатації.


Плюси світлодіодних ламп


● Продукти відрізняються високими показниками стійкості до вібрації і ударів;
● Навіть в разі перепадів напруги вони не перегорить і буде далі виконувати свої прямі обов'язки;
● Лампи абсолютно нешкідливі в пожежонебезпечному плані;
● При виробництві не використовується ртуть і інші шкідливі речовини;
● Під час використання немає жодних мерехтінь, які були б помітні для людського ока і викликали дискомфорт;
● Малі показники ініціативності дозволяють відразу ж після включення домогтися повної яскравості;
● Елементарність конструкції призводить до швидкої і легкої установки. Пристосування можна використовувати буквально через кілька секунд;
● Лампи абсолютно не чутливі до низьких температур.


 
Де купити лампу?


Хороший каталог ламп представлений в інтернет-магазині «Підлоги та Двері», який дивує не тільки великою різноманітністю найважливіших пристосувань для будинку, а й приємними умовами співпраці. Вартість ламп повністю відповідає якості, причому кожен товар супроводжується документом, що підтверджує безпеку. Всі лампи в інтернет-магазині повністю оригінальні, а вибір ламп періодично поповнюється новинками, тому якщо людина не хоче загубитися в розмаїтті, він може просто звернутися до співробітників магазину і отримати повноцінну консультацію. Доставка здійснюється в самі різні міста України включаючи Харків, Львів, Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Київ, Запоріжжя та Одеси. Клієнт може вибрати зручний для нього варіант оплати і отримання посилки. У разі необхідності компанія надає відмінні умови для оформлення безпроцентної розстрочки терміном на 10 місяців. Досить популярною послугою є безкоштовне зберігання товару до 1 року.
Всі товари, що продаються супроводжуються гарантією, причому навіть після її закінчення компанія надає постсервіс, що допомагає позбутися від виниклих проблем максимально швидко і якісно. Замовлення проходить кілька етапів. Кожен з них чітко контролюється, тому будь-які помилки або неприємні моменти виключені.