Zimen

Zimen photo №1

Вхідні двері Zimen

Вхідні двері Zimen користуються заслуженим попитом серед власників приміщень всіх типів і призначень. Надійні металеві конструкції забезпечують високий рівень захисту від злому і візиту любителів легкої наживи. Продукція української фабрики нітрохи не поступається за якістю і функціональності дорогим імпортним моделям, але ціни полотен залишаються доступними для покупців з будь-якими фінансовими можливостями.

Особливості вхідних дверей Зимен

Магазин пропонує купити вхідні двері Зимен, відповідні жорстким стандартам якості і кращих традицій в сфері ремонту та інтер'єрного оформлення. Особливостями продукції фабрики стали:

  1. Добірний матеріал виготовлення. Листова холоднокатана сталь оптимально підходить для виробництва вхідних дверей, зламостійкості і не схильна до атмосферних впливів. Термін служби полотен з такого матеріалу практично не має меж.
  2. Стильний дизайн. Фахівці фабрики ретельно стежать за оновленням модних тенденцій в сфері інтер'єрних рішень, тому кожні сталеві вхідні двері Zimen органічно впишуться в будь-яку існуючу обстановку або покладуть початок новому дизайну.
  3. Широкий модельний ряд. Колекції фабрики включають десятки полотен, що відрізняються дизайном, колірним рішенням, розміром, призначенням та іншими деталями.
  4. Надійна фурнітура та кілька замкових пристроїв. Розкрити броньовані двері Зимен практично не представляється можливим завдяки використанню прихованих безшовних петель і декількох замків, встановлених по всьому периметру полотна.

За бажанням замовника двері можуть бути доповнені засобами зовнішнього огляду у вигляді камери або вічка, що тільки підвищить захисні властивості конструкції.