Falquon

Ламінат Falquon Blue Line Wood D2918 Canyon Moradillo *
Ламінат Falquon Blue Line Wood D2918 Canyon Moradillo *
Модель
Canyon Moradillo 110
Ціна 1008 грн / м2
Ламінат Falquon Blue Line Uni U190 Black
Ламінат Falquon Blue Line Uni U190 Black
Модель
Black HG
Ціна 1040 грн / м2
Ламінат Falquon Blue Line Uni D3550 Grey
Ламінат Falquon Blue Line Uni D3550 Grey
Модель
Grey HG
Ціна 1040 грн / м2
Ламінат Falquon Blue Line Uni U148 Red
Ламінат Falquon Blue Line Uni U148 Red
Модель
Red HG
Ціна 1040 грн / м2
Falquon photo №1

Falquon - це німецький виробник якісного ламінату, який надає стильні і довговічні варіанти підлогового покриття, які відмінно підкреслюють кімнату, візуально розширюють її і робить перебування комфортним.

Вибираючи підлогове покриття варто задуматися не про ціну, а про якість продукції. Саме компанія Фалькон пропонує якісний ламінат за найдоступнішою ціною, продукція відповідає всім нормам і стандартам. Тому безпечна, практична і довговічна.

Також варто відзначити, що виробник пропонує великий вибір колірних рішень, тому кожен споживач зможе створити власну атмосферу.

Технічні характеристики ламінату від німецького виробника

Весь ламінат проходить безліч етапів створення, він проходить різноманітні етапи обробки, а також покриття. Весь процес створення відбувається на новому і сучасному обладнанні, тому продукція відповідає нормам якості.

До того ж ламінат має безліч переваг.

  1. Міцність. Матеріал може витримувати різні види навантажень. Тому використовується як в промислових цілях, так і в професійних. Ламінат можна покласти в спальні, кухні, офісі або магазині.
  2. Вологостійкість. Даний аспект дуже важливий. Так як будь-який пролита сік не зіпсує гарний зовнішній вигляд ламінату або його цілісність, тому навіть поклавши в магазині можна не турбуватися про збереження ламінату після попадання води.
  3. Зносостійкість. Ламінат виконаний з якісного матеріалу, який може витримати постійну експлуатацію. Ламінат ставитися до 32 класу зносостійкості.

Для того, щоб створити якісний і міцний продукт компанія використовує плити, які не боятися вологи. Вони зроблені з урахуванням всіх необхідних параметрів. Також кожна деталь покрита спеціалізованої плівкою, яка забезпечує правильну геометрію, а також простоту укладання.

Компанія пропонує насичені кольори, які зможуть доповнити будь-який інтер'єр, а глянсова поверхня додасть лиску і краси.

Блиск забезпечує багаторазове нанесення лаку, який висихає під впливом електронного опромінення. Тому поверхню виходить міцною, а зносостійкість ламінату висока.

Витривалість

Також ламінат може витримувати постійні навантаження, вплив води, а також прямих сонячних променів. Крім усього має високу термічну і хімічну стійкість. Ламінат має замкове кріплення планок, тому монтується швидко і просто.

Унікальний дизайн інтер'єру

Фалькон пропонує якісні і перевірені часом продукцію, яка відповідає вимоги, побажанням, а також останнім віянням моди, тому з даними ламінатом можна створити унікальну атмосферу в кімнаті.

Компанія пропонує великий вибір кольорів і відтінків, тому кожен зможе вибрати підходящий варіант, щоб прикрасити власну оселю, а також зробити його міцним і надійним.

Інтернет-магазин «Промогрупп» є офіційним представником компанії Фальконе в Україні. Тому пропонує якісну продукцію за доступною ціною, а також кваліфікований персонал, який допоможе підібрати ламінат і розрахувати необхідний обсяг.