Conex

Conex photo №1

Компанія Conex (Конекс) eже більше 25 років виготовляє вхідні вироби для Вашого будинку, які тепер можна придбати в інтернет магазині. У Conex є сертифікат Міністерства економічного розвитку і торгівлі, який підтверджує вогнестійкість і взломостойкость їх продукції. Також компанія стала переможцем всеукраїнського конкурсу "Кращий продукт року" програми "Національна конкурентоспроможність" за високу якість і лідируючі позиції на ринку. Під час процесу виробництва постійно контролюється дотримання всіх стандартів і час виготовлення.

Застосовують тільки якісні матеріали і фурнітуру, які відповідають усім європейським стандартам.

Співпрацюють з декількома торговельними представниками в Україні, тому продукція є в магазині дверей в Києві, Харків, а також в інших містах країни.

Для зручності споживачів, розділили продукцію на три категорії: економ, стандарт і преміум. Клієнти відразу можуть зорієнтуватися в цінах і вибрати те, що підходить їм. Як правило ціна формується з урахуванням обраної породи дерева зовнішньої обробки і складності замків. Саме від замків і залежить багато в чому головна функція - безпека. Але потрібно пам'ятати, що ніякої замок не дасть Вам 100% гарантії. Але все ж складний замок зупинить грабіжників на 40 хвилин, а прості вони зламують за лічені миті. Тому ідеальне рішення - це два і більше складних замку, щоб Ви відчували себе в безпеці.

Інтернет магазин дверей надає клієнтам величезний вибір. У нашому каталозі Ви знайдете багато різних моделей. Також вражає палітра кольорів та оздоблення. Серед кількох десятків варіантів Ви точно знайдете те, що підійде Вам і за ціною і за відповідністю вимогам надійності та безпеки.