Розповідаємо все, що Ви хочете знати про мережу магазинів «Підлоги та Двері»

Мережа салонів-магазинів "Підлоги та двері" не перший рік успішно допомагають створити комфорт, затишок і особливу атмосферу в кожному будинку.
Alt

Як давно Ви на ринку? Чи безпечно з вами працювати?

Звісно. Нам вже 13 років. Перший салон-магазин був відкритий в 2007 році в Харкові, з тих пір їх стало вже 9 (до Києва ми теж приїхали). Та й по всій Україні продаємо через сайт, на якому є система забезпечення безпечної оплати LiqPay. Загалом, не переживайте, якщо Ви почали це для чогось робити.

А Ви не забудете про мене, як тільки я оплачу замовлення?

Ні звичайно. Ми пишаємося рівнем діджіталізації, якого нам вдалося досягти. Кожне замовлення проходить аж 12 етапів процесу контролю, на кожному з яких є свій відповідальний і свої максимальні терміни. При чому в процесі виконання основних етапів до вас будуть приходити автоматичні повідомлення через СМС.

Що з гарантією і сервісом?

Природно, ми надаємо гарантію на всі товари, що продаються. І якщо раптом щось буде не так, то теж не варто переживати, ми все обслужимо або поміняємо. А коли і гарантія закінчиться - є постсервіс. До речі, для цього створено окремий підрозділ сервісу.

Хто у вас працює? З ким я буду стикатися під час співпраці?

Ми хотіли розписати поіменно, але вирішили, що вийде занадто довго. Водії, консультанти, заміряють, майстри, працівники складу та все-все-все - тільки професіонали. Інакше і бути не може, адже якби не наш персонал, то у нас не було б більше 100 000 задоволених клієнтів.

А які у вас товари? Дорогі або дешеві?

Різні. Правда, у нас є товари всіх сегментів - від бюджетного до преміум-класу. Але це не означає, що недорогі будуть зовсім неякісними. Все, що у нас в каталозі - це перевірені виробники, а не якийсь безіменний Китай. Так що тут теж все буде ок.

Що ще такого унікального є у вас?

Давайте перерахуємо:

1. Безвідсоткова розстрочка до 150 000 грн до 8 міс. Ніяких переплат, додаткових страховок і прихованих платежів. Просто ділимо суму на строк до 8 місяців, якщо вам це необхідно.

2. Зберігання товару. Якщо ремонт буде пізніше, а купити хочеться зараз (привабливі акції, з'явилися гроші або будь-яка інша причина), ми зможемо їх зберегти у нас на складі до 12 місяців без додаткових платежів.

3. Максимум професіоналізму. Будь-який товар, підбір, завмер, монтаж і що завгодно - ми можемо поручитися за все. Ми любимо кожного клієнта і намагаємося зробити максимум.

І що Ви хотіли цим всім сказати? Що Ви кращі?

Зауважте, не ми це сказали, але Ви потрапили в десятку. Ми постійно намагаємося стати краще, прагнемо до ідеалу сервісу. Наша мрія - підвищити клієнтський сервіс в Україні на якийсь новий рівень. І тому стаємо прикладом для конкурентів і бізнесів з інших сфер.

Сподіваємося, тепер все ясно. А ми далі чай пішли пити. Переходьте в наш каталог дверей або розділ підлогових покриттів, адже Ви тут саме за цим?