Хіт продажів Вхідні двері

Хіт продажів Міжкімнатні двері

Хіт продажів Підлогові покриття

Хіт продажів Світло

Ми - магазин дверей і підлогових покриттів в Києві, Харкові

Ви, напевно, здогадалися про це з назви нашого сайту, але ми про всяк випадок вирішили повторити. А то за сучасними сайтами часом і не завжди зрозумієш де знаходишся. Яскраві повідомлення, з усіх боків якісь банери та відсотки. І нехай у нас не так, але ми все одно подумали, що магазин назвемо просто - «Підлоги та двері». Щоб вже точно ніяких питань не виникло. Хай не дуже креативно, зате зрозуміло.

«А ви продаєте тільки двері та підлогу?»

Ну да. Ми вважаємо, що краще бути ідеальними в одній справі, ніж розпорошуватися і не бути професіоналом ні в чому. Саме тому у нас дуже великий і різноманітний каталог. Ось давайте перерахуємо. Наприклад, двері:

 1. Вхідні та міжкімнатні.
 2. Для квартири та для приватного.
 3. Виконані в класичному або сучасному стилі.
 4. Орні або прихованого монтажу.

В загальному, ви зрозуміли. У нас їх дуже багато. Тільки виробників 16 штук. І все зараз 972 товару. Це на момент написання цього тексту. Можливо, що зараз, коли ви це читаєте, їх стало ще більше. Точніше, їх абсолютно точно стало більше. Адже наша філософія проста: якщо інтернет-магазин дверей не йде в ногу з часом і не пропонує клієнтам нічого нового, то це поганий магазин. А наш зовсім не такий.

Що ми тільки про двері та про двері. У нас же ще й підлоги є - покриття для підлоги, якщо по-розумному. Ось нумо перерахуймо:

 1. Паркет, ламінат, вініл і масивна дошка.
 2. З фаскою (2V і 4V) і без неї.
 3. Кілька класів (31-34).
 4. Покриті маслом, лаком, маслом + воском та інші.
 5. Браширована, що не браширована, структурована та інші за структурою поверхні.
 6. Вологостійкі й немає.
 7. Різні за типом декору: 1-, 2- і 3-смугові, під камінь або плитку.

Тут теж все зрозуміло: покриття для підлоги, Київ це чи Харків, у нас теж продаються в надлишку. 747 товарів, якщо бути точніше. Але ви пам'ятаєте, що цифра не остаточна, вона теж зміниться з часом і стане більше. Ось зайдіть, гляньте, скільки там зараз?

«Чому я повинен йти саме в ваш магазин двері та підлогу?»

Тому що наш магазин дверей та підлог кращий. «Але так говорять всі!» - скажете ви. Так, матимете рацію. Але вони кажуть це просто тому, що так треба, не вкладаючи в цю фразу ніякого сенсу. А ми й правда прагнемо до ідеалу, покращуючи сервіс і підвищуючи лояльність кожного клієнта. Нам важлива репутація.

Цінності магазину «Підлоги та двері»

 1. Бути завжди на стороні клієнта. Ми намагаємося увійти в будь-яке положення і зробити максимум, щоб ніхто не пішов нещасливим. Всіх консультантів і операторів перед найманням ми навчаємо, що не буває неправих клієнтів, буває не обслуговування.
 2. Щастя клієнта - пріоритет. Адже якщо людина залишилася задоволений після роботи з нами, значить він розповість про це своїм друзям і знайомим. І таким «сарафанне» способом наш інтернет-магазин дверей почнуть любити й пізнавати.
 3. Ідеального сервісу не буває. Але наблизитися до нього максимально близько необхідно. Тому якщо ви приходите в наш салон дверей, Київ це чи Харків (а може ви замовляєте через інтернет), вас повинні обслужити по вищому розряду і після ніяких питань залишитися не повинно.
 4. Консультанти та оператори кол-центру - наше обличчя. Багато бізнесів забувають, що коли клієнт приходить купити двері, підлоги або що-небудь інше, то перший кого вони бачать і з ким спілкуються - консультант. Ми з повагою ставимося до всіх наших співробітників, дуже їх любимо і пропонуємо гідні умови праці.

Місія магазину «Підлоги та двері»

Так, таке у нас теж є. Все тому, що ми серйозно налаштовані бути, а не здаватися. І своєю глобальною місією вважаємо підвищення клієнтського сервісу в Україні. Не тільки в магазинах нашого спектра, а й у всіх інших. Як це працює? Легко - якщо ми будемо максимально працювати на клієнта, то всім нашим конкурентам теж доведеться підтягуватися до нашого рівня. А там вже і іншим вітчизняним бізнесам. Так що це зовсім не популізм, як могло б здатися, а цілком реалізовується план.

«Припустимо, я захотів купити двері або підлогу, що мене чекає?»

Що ж, розповімо. Спочатку ми запросимо вас в наші шоу-руми, у нас їх аж 9 - в Києві та Харкові. Адже прийти, помацати, подивитися і отримати консультацію від живої людини - це завжди добре. Та й в наших салонах-магазинах величезний вибір, там знайдеться будь-який варіант, під будь-який інтер'єр і смак. Ви ж пам'ятаєте, скільки у нас всього позицій?

А якщо ви вирішили купити двері або підлоги онлайн, фізично не можете прийти в магазин або вже і так визначилися з вибором, то ми можемо проконсультувати вас телефоном. Там же домовитися про доставлення / вимірах і інших речах. До речі, покупка у нас на сайті безпечна - оплата проводиться через сервіс LiqPay, а не через «скиньте нам на картку, зараз номер в смсці надішлемо».

Далі ми надішлемо нашого фахівця до вас на заміри. Щоб двері і підлога дуже точно підходили за всіма параметрами, були встановлені правильно і т.д. Ви, напевно, і самі знаєте чому це важливо, тому не будемо зупинятися.

Якщо ви замовили послугу монтажу дверей і / або підлогових покриттів, то далі абзац для вас. Варто уточнити, що це можливо тільки у двох місцях, де є магазини «Підлоги та двері» - Харків і Київ. В обумовлений час до вас приїдуть фахівці, які швидко й акуратно встановлять все, що ви придбали. За якість їх роботи можете не переживати - вони це роблять регулярно, а тому краще, ніж будь-який невідомий чоловік з сайту оголошень.

Власне, все. У вас - нові, класні двері й / або підлоги, а у нас - подяку від щасливого клієнта.

І треба якось підсумувати все вищесказане. Хочеться закінчити цитатою крутого актора Джейсона Стейтема: «Купуйте в магазині «Підлоги та двері », там найкращий сервіс у світі ». Гаразд, це не його цитата. Але це єдине, що в цьому тексті було неправдивим. Хороших покупок!

№1 на ринку України

Розстрочка на товари

Власний імпорт

9 магазинів по Україні