facebook link
ДВЕРІ

У нас ви знайдете вхідні, міжкімнатні, двері прихованого монтажу, розсувні дверні конструкції.

Хіт продажів міжкімнатні двері
Хіт продажів вхідні двері
Переглянути всі товари
Міжкімнатні двері Родос Cortes Salsa глухе
sale-15%
Міжкімнатні двері Родос Cortes Salsa глухе
Модель
ЦБ000059477
від 6839 грн
від 5814 грн
Міжкімнатні двері LEADOR ARONA
Міжкімнатні двері LEADOR ARONA
Модель
ЦБ000064055
від 2099 грн
Міжкімнатні двері LEADOR LORENZA
Міжкімнатні двері LEADOR LORENZA
Модель
ЦБ000064056
від 2309 грн
Міжкімнатні двері Родос Modern Lazio напівскло
sale-15%
Міжкімнатні двері Родос Modern Lazio напівскло
Модель
ЦБ000059556
від 3729 грн
від 3170 грн
Вхідні двері Страж Berez Piramis
Вхідні двері Страж Berez Piramis
Модель
ЦБ000060764
від 8580 грн
Вхідні двері Страж Straj Diamant Emerald
new
Вхідні двері Страж Straj Diamant Emerald
Модель
ЦБ000060745
від 14250 грн
Вхідні двері Страж Berez Andora
Вхідні двері Страж Berez Andora
Модель
ЦБ000060770
від 8580 грн
Вхідні двері Страж Stability Proof Sparta
new
Вхідні двері Страж Stability Proof Sparta
Модель
ЦБ000060798
від 19950 грн
Вхідні двері Страж Stability Proof Vetro
new
Вхідні двері Страж Stability Proof Vetro
Модель
ЦБ000060778
від 17640 грн
У нашому блозі

Ми - постійні учасники профільних виставок, знаємо все про підлоги і двері і охоче ділимося знаннями з вами!

Ми - магазин дверей і підлогових покриттів

Ви, напевно, здогадалися про це з назви нашого сайту, але ми про всяк випадок вирішили повторити. А то за сучасними сайтам часом і не завжди зрозумієш де знаходишся. Яскраві повідомлення, з усіх боків якісь банери і відсотки. І нехай у нас не так, але ми все одно подумали, що магазин назвемо просто - «Підлоги та двері». Щоб вже точно ніяких питань не виникло. Хай не дуже креативно, зате зрозуміло.

«А ви продаєте тільки двері і підлога?»

Ну да. Ми вважаємо, що краще бути ідеальними в одній справі, ніж розпорошуватися і не бути професіоналом ні в чому. Саме тому у нас дуже великий і різноманітний каталог. Ось давайте перерахуємо. Наприклад, двері:

 1. Вхідні та міжкімнатні.
 2. Для квартири і для приватного будинку.
 3. Виконані в класичному або сучасному стилі.
 4. Орні або прихованого монтажу.

В загальному, ви зрозуміли. У нас їх дуже багато. Тільки виробників 16 штук. І все зараз 972 товару. Це на момент написання цього тексту. Можливо, що зараз, коли ви це читаєте, їх стало ще більше. Точніше, їх абсолютно точно стало більше. Адже наша філософія проста: якщо інтернет-магазин дверей не йде в ногу з часом і не пропонує клієнтам нічого нового, то це поганий магазин. А наш зовсім не такий.

Що ми тільки про двері і про дверях. У нас же ще й підлоги є - покриття для підлоги, якщо по-розумному. Давайте і їх перерахуємо:

 1. Паркет, ламінат, вініл і масивна дошка.
 2. З фаскою (2V і 4V) і без неї.
 3. Кілька класів (31-34).
 4. Покриті маслом, лаком, маслом + воском та інші.
 5. Брашірованная, що не брашірованная, структурована і інші за структурою поверхні.
 6. Вологостійкі і немає.
 7. Різні за типом декору: 1-, 2- і 3-смугові, під камінь або плитку.

Тут теж все зрозуміло: покриття для підлоги, Київ це чи Харків, у нас теж продаються в надлишку. 747 товарів, якщо бути точніше. Але ви пам'ятаєте, що цифра не остаточна, вона теж зміниться з часом і стане більше. Ось зайдіть, гляньте, скільки там зараз?

«Чому я повинен йти саме в ваш магазин дверей та підлог?»

Тому що наш магазин дверей та підлог кращий. «Але так говорять всі!» - скажете ви. Так, матимете рацію. Але вони кажуть це просто тому, що так треба, не вкладаючи в цю фразу ніякого сенсу. А ми і правда прагнемо до ідеалу, покращуючи сервіс і підвищуючи лояльність кожного клієнта. Нам важлива репутація.

Цінності магазину «Підлоги та двері»

 1. Бути завжди на стороні клієнта. Ми намагаємося увійти в будь-яке положення і зробити максимум, щоб ніхто не пішов нещасливим. Всіх консультантів і операторів перед наймом ми навчаємо, що не буває неправих клієнтів, бувають недообслуженние.
 2. Щастя клієнта - пріоритет. Адже якщо людина залишився задоволений після роботи з нами, значить він розповість про це своїм друзям і знайомим. І таким «сарафанне» способом наш інтернет-магазин дверей почнуть любити і пізнавати.
 3. Ідеального сервісу не буває. Але наблизитися до нього максимально близько необхідно. Тому якщо ви приходите в наш салон дверей, Київ це чи Харків (а може ви замовляєте через інтернет), вас повинні обслужити по вищому розряду і після ніяких питань залишитися не повинно.
 4. Консультанти та оператори колл-центру - наше обличчя. Багато бізнесів забувають, що коли клієнт приходить купити двері, підлоги або що-небудь інше, то перший кого вони бачать і з ким спілкуються - консультант. Ми з повагою ставимося до всіх наших співробітників, дуже їх любимо і пропонуємо гідні умови праці.

=Місія магазину «Підлоги та двері»

Так, таке у нас теж є. Все тому, що ми серйозно налаштовані бути, а не здаватися. І своєю глобальною місією вважаємо підвищення клієнтського сервісу в Україні. Не тільки в магазинах нашого спектра, а й у всіх інших. Як це працює? Легко - якщо ми будемо максимально працювати на клієнта, то всім нашим конкурентам теж доведеться підтягуватися до нашого рівня. А там вже і іншим вітчизняним бізнесам. Так що це зовсім не популізм, як могло б здатися, а цілком реалізовується план.

«Припустимо, я захотів купити двері або підлогу, що мене чекає?»

Що ж, давайте розповімо. Спочатку ми запросимо вас в наші шоу-руми, у нас їх аж 9 - в Києві та Харкові. Адже прийти, помацати, подивитися і отримати консультацію від живої людини - це завжди добре. Та й в наших салонах-магазинах величезний вибір, там знайдеться будь-який варіант, під будь-який інтер'єр і смак. Ви ж пам'ятаєте, скільки у нас всього позицій?

А якщо ви вирішили купити двері або підлоги онлайн, фізично не можете прийти в магазин або вже і так визначилися з вибором, то ми можемо проконсультувати вас по телефону. Там же домовитися про доставку / вимірах і інших речах. До речі, покупка у нас на сайті безпечна - оплата проводиться через сервіс LiqPay, а не через «скиньте нам на картку, зараз номер в смске надішлемо».

Далі ми надішлемо нашого фахівця до вас на завмер. Щоб двері і підлога дуже точно підходили за всіма параметрами, були встановлені правильно і т.д. Ви, напевно, і самі знаєте чому це важливо, тому не будемо зупинятися.

Якщо ви замовили послугу монтажу дверей і / або підлогових покриттів, то далі абзац для вас. Варто уточнити, що це можливо тільки в двох містах, де є магазини «Підлоги та двері» - Харків і Київ. В обумовлений час до вас приїдуть фахівці, які швидко і акуратно встановлять все, що ви придбали. За якість їх роботи можете не переживати - вони це роблять регулярно, а тому краще, ніж будь-який невідомий чоловік з сайту оголошень.

Власне, все. У вас - нові, класні двері і / або підлоги, а у нас - подяку від щасливого клієнта.

І треба якось підсумувати все вищесказане. Хочеться закінчити цитатою крутого актора Джейсона Стейтема: «Купуйте в магазині «Підлоги та двері », там кращий сервіс в світі». Гаразд, це не його цитата. Але це єдине, що в цьому тексті було неправдивим. Хороших покупок!

Наші переваги

Ми намагаємося ставати краще для вас з кожним днем. Гарантія низької ціни і європейської якості!

№1 на ринку України з діджіталізаціі
№1 на ринку України з діджіталізаціі
 • Процес покупки розбитий більш ніж на 15 етапів контролю. У кожного свій крайній термін і відповідальна особа. З тисячі замовлень ми завжди знаємо на якому етапі Ваше замовлення і до якого терміну, а головне - знаєте Ви;
 • Автоінформування СМС наших Клієнтів по процесу замовлення
Безпечна онлайн оплата
Безпечна онлайн оплата

При покупці через сайт, інтегрована найбезпечніша і авторизованих система онлайн оплат LiqPay. З нами, Вам не потрібно турбуватися при оплаті віддалено правильно співробітник надав інформацію для оплати і чи дійсно ця оплата йде в Компанію

Тільки розстрочка і ніяких прихованих платежів
Тільки розстрочка і ніяких прихованих платежів

Чесна розстрочка до 100 00 грн до 8 міс без комісії, страховок і прихованих платежів

Власний імпорт продукції
Власний імпорт продукції

Власний імпорт продукції з Європи на пряму з заводу, надає можливість забезпечувати високу якість продукту, кращу ціну і гнучкість рішень при індивідуальних запитах

Національне покриття продажів
Національне покриття продажів

Ми представлені 9 салонами-магазинами в Києві і Харкові, а так само робимо продаж наших продуктів по всій тереторії України

Професіонали на ринку підлогових покриттів і дверей
Професіонали на ринку підлогових покриттів і дверей
 • працюємо з 2007 року;
 • більше 100 000 задоволених Клієнтів;