Торшери

Сортувати

Не впевнені у виборі?

Ми заощадимо ваш час!

Заболотний Сергій

менеджер з продажу

Торшери: як вибрати і на що звернути увагу?


За допомогою торшерів можна легко створити гармонійне освітлення в приміщенні. Вони не потребують монтажу, можуть переноситися по кімнаті в руках, позитивно впливати на підняття настрою і сприйматися як своєрідна родзинки в інтер'єрі. При це важливо віддати перевагу відповідної моделі, адже якщо проігнорувати деякі нюанси, придбання може стати причиною розладу.


Види і особливості підбору


Вибір торшерів дійсно просто величезний, тому в цілому вони розподілені на 2 групи:
● Декоративні. Подібні рішення не відрізняються високими показниками потужності або різноманітними налаштуваннями, вони були створені для формування певної атмосфери і підкреслення тих чи інших дизайнерських прийомів. Подібні вироби відмінно підходять для легкої освітленості в приміщенні без фокусування на той чи інший об'єкт. Оскільки особлива увага приділяється естетичності, лампи виглядають дуже привабливо і нерідко створюються з використанням натуральних або незвичайних матеріалів. Вони можуть бути як низькими, так і високими, багато що залежить від площі будинку та побажань власника;
● Функції. Творці подібних торшерів зробили акцент на практичності, а не на дизайні. Особливим попитом в даній категорії користуються підлогові варіанти висотою від 2 м, які цілком можуть замінити верхнє світло точкових світильників. Популярність також знайшли моделі з можливістю регулювання положення і телескопічною ноги, які нерідко встановлюються в робочих кабінетах і є незамінними помічниками для концентрації на роботі.
При виборі також важливо звернути увагу на спрямованість світла і рівень його неуважності. Найчастіше разом з самими світильниками в комплекті йдуть регулювання, підставка і абажур. Важливо відзначити, що якщо людина є шанувальником сучасних рішень і хоче придбати торшер, що підходить до будь-якого стилю, він може віддати перевагу скляним аксесуарам. Вони добре вписуються в інтер'єр будь-якого стилю, починаючи від ампіру закінчуючи хай-теком.

«Підлоги та Двері» дозволять придбати якісний товар недорого


Ціни на торшери зазначеної компанії прийнятні, а якщо звернути увагу на акційні пропозиції, то людина отримає прекрасну можливість купити торшер за невисокою вартістю без будь-яких «підводних каменів». Зазначена мережа салонів пропонує величезний каталог торшерів, який складається з продукції відомих виробників, що мають значний іміджем на спеціалізованому ринку. Кожна пропозиція супроводжується реальними фото, детальним описом і відгуками заможних клієнтів.


Щоб грамотно підібрати торшер в інтернет-магазині, потрібно або відразу визначитися з уподобаннями, або звернутися до співробітників магазину, які без проблем нададуть необхідну допомогу і порадять ідеальний варіант. Вартість торшера абсолютно виправдана і відповідає рівню якості. Компанія пропонує доставку до Києва, Миколаїв, Харків, Запоріжжя, Одесу та інші міста України. «Підлоги та Двері» відрізняється від конкурентів не тільки відмінними цінами і високим сервісом, але і можливістю безпечної оплати покупки, власним імпортом продукції, оформленням чесної розстрочки без будь-яких прихованих платежів, а також надійністю і 13 роками активної і плідної роботи на ринку країни . Щоб максимально заощадити і завжди бути в курсі актуальних акцій, рекомендується періодично відвідувати сайт компанії і відповідний розділ, де детально описані умови та особливості співпраці з організацією.