Точкові світильники

Сортувати

Не впевнені у виборі?

Ми заощадимо ваш час!

Заболотний Сергій

менеджер з продажу

Точкові світильники: переваги та особливості


Вибираючи пристосування для гарного освітлення квартири або будинку, особлива увага приділяється функціональності елементів і економії простору. Дивно, але в сучасному інтер'єрі великим попитом користуються як громіздкі люстри, так і точкові світильники. Останні нерідко встановлюються по всій площі приміщення, дозволяючи позбавитися від повної відсутності непокритих світла і темних ділянок приміщення.
Точкові світильники для стелі представлені у вигляді компактних освітлювальних пристроїв, які розташовуються за певним контуром або згідно чітко продуманої схеми. Каталог точкових світильників надзвичайно великий, тому підібрати підходящий варіант зможуть як шанувальники функціональної простоти, так і справжні естети. Потужність приладу визначається цілями. Найголовніше, що, вибираючи монтаж централізованого вимикача на всі прилади, популярністю користується установка підсвічування, що дозволяє регулювати загальні показники яскравості.
 
Переваги точкових світильників


● Пристосування дозволяють подбати про фрагментарне висвітлення простору;
● Сама якість світла на висоті, так само як і загальна яскравість;
● Спрямований світловий потік максимально цілісний;
● Об'єкти захищають від формування тіньових ділянок;
● Низьке споживання електроенергії при максимальній практичності;
● Вартість точкових світильників невисока, тому дозволити установку подібних об'єктів зможуть навіть люди з обмеженим бюджетом;
● Величезний вибір варіантів;
● Збереження естетичності інтер'єру також грає важливу роль, оскільки сучасні виробники доповнюють світильники дизайнерськими рішеннями, що дозволяє вигідно прикрашати стелю;
● Досить популярною є заміна лампочок різними кольорами для формування різнобарвного освітлення;
● Тривалий термін експлуатації також є важливим плюсом;
● Точкові світильники нітрохи не зменшують висоту стель, причому експлуатовані елементи прекрасно поєднуються навіть з ПВХ-стелями, які дуже чутливо реагують на будь-які вагові або температурні перепади.
● Нерідко подібне рішення потребує подачі струму з напругою 12V, що сприяє підвищенню рівня безпеки (при цьому бажано не забути встановити блоки живлення або трансформатори).
Перед тим як приймати остаточне рішення, рекомендується оглянути точкові світильники в інтернет-магазині «Промогрупп», який пропонує вбудовані, накладні або підвісні варіанти. У першому випадку монтажні роботи передбачають прикріплення до поверхні особливої ​​планки, тоді як накладні підходять для освітлення приміщень, що мають бетонну основу. Що стосується підвісних точкових світильників, то вони актуальні для практично будь-якого виду стелі.


Де купити точковий світильник недорого?


Зазначений магазин вважається ідеальним варіантом для придбання гідного продукту, оскільки пропонована ціна на точкові світильники вважається однією з найнижчих на вітчизняному ринку. При цьому якість продукції абсолютно не страждає і відповідає європейським нормам. Фізичні магазини компанії представлені в різноманітних містах України. Співробітники організації без проблем відправлять покупку в Харків, Одесу, Київ, Дніпропетровськ і Запоріжжя. Перед відправкою товар ретельно перевіряється на наявність яких-небудь дефектів і надійно упаковується. Фахівці роблять все можливе, щоб покупець отримав придбаний товар в найкоротші терміни, в цілості й схоронності.