Світло

Сортувати

Не впевнені у виборі?

Ми заощадимо ваш час!

Заболотний Сергій

менеджер з продажу

Грамотна організація освітлення в будинку - це гарантія комфорту і повноцінного зонування


Добре розпланований домашнє освітлення є основним ключем до формування максимально функціонального і продуктивного поділу квартири. В процесі проектування важливо звернути увагу на вибір джерела світла, його тип, інтенсивність і колір, а також на умови навколишнього середовища та актуальні потреби мешканців. Необхідно в обов'язковому порядку заздалегідь продумати розташування зони відпочинку, робочого місця, ліжка і спальні, а також робочого столу для малюка.
Даний момент надзвичайно важливий, оскільки кожна зі згаданих зон вимагає певного типу світла. Що стосується кухні, то в ній потрібно подбати про створення максимально природного світла, а в локаціях для відпочинку слід встановити пристосування з теплим і делікатним освітленням, що сприяє релаксації. Завдяки правильній оцінці потреб можна забезпечити оптимальні джерела в квартирі і подбати про комфортні умови.

Освітлення для дому: типи

Світильники і види ламп бувають абсолютно різними, тому перш ніж купувати ті чи інші спеціалізовані пристосування, необхідно ознайомитися з різноманітними варіантами освітлення.

● Завдання загального освітлення полягає в рівномірному розподілі світла по всьому інтер'єру. Подібне рішення прекрасно підходить для віталень, але вважається недостатнім для кухні або офісу, де потрібно фокусування світла, а не його розсіювання. Найчастіше для подібних цілей на стелі встановлюють або одну люстру, або ж 3-4 шт .;
● Точкове освітлення пристосоване до функціональних особливостей конкретної локації в будинку або квартирі. Йдеться про надзвичайно корисних джерелах світла, які дозволяють виконувати ті чи інші операції при достатньому освітленні, в комфортних умовах і з мінімальним навантаженням на очі. Найчастіше їх встановлюють над ліжком (якщо власники квартири нерідко читають паперові книги), біля комп'ютера і у ванній прямо над або біля дзеркала, де потрібна хороша деталізація зображення;
● Що стосується декоративного освітлення, то воно використовується для підкреслення естетичності інтер'єру. До цієї групи товарів відносяться світлодіодні стрічки (LED), бра, настільні або підлогові пристрої, а також пристосування для освітлення сегментного плану.


Де вигідно купити освітлення для дому / квартири?

Сучасні виробники пропонують велику різноманітність варіантів, причому спеціалізований інтернет-магазин освітлення «Промогрупп» дозволяє ознайомитися з актуальними моделями і вибрати для себе самі відповідні варіанти. Ціна освітлення залежить від багатьох факторів, починаючи від типу лампи, закінчуючи декоративністю самого світильника. Компанія пропонує:
● вуличні і точкові світильники;
● настільні лампи;
● люстри;
● споти;
● торшери;
● трекові системи та інше.


Вартість освітлення максимально демократична, а умови співпраці дозволяють без проблем знайти потрібну модель і замовити доставку в будь-яке місто України. Компанія співпрацює з клієнтами з Харкова, Києва, Львова, Одеси та інших населених пунктів. Організація відрізняється власним імпортом продукції, можливістю оформлення покупки в розстрочку без будь-яких прихованих платежів, безліччю фізичних салонів-магазинів в різних містах країни, безпечної оплатою онлайн, а також максимально контрольованим процесом покупки, який розбитий на 15 етапів. Якщо людина все ще сумнівається і хоче отримати повноцінну консультацію, він може відвідати сайт і скористатися наданими контактними даними для зв'язку.