Паркетна дошка

Сортувати

Купити паркетну дошку: переваги та недоліки

Кожен хоч раз в житті замислювався про те, купити паркетну дошку чи ні. Жарт. Ви ж не думали, що ми почнемо свою статтю, як звичайна жовта газетка? Але все ж, якщо Ви вже тут і читаєте цей текст, значить паркетна дошка (Київ) Вам потрібна. Саме тому тут нижче ми, магазин підлогових покриттів в Україні , надали корисну інформацію про те, які у цього підлогового покриття є плюси та мінуси, щоб Ви точно знали що вибираєте.

Основні плюси або чому паркетна дошка в Харкові популярна

Якщо Ви задалися питанням чому в заголовку саме паркетна дошка в Харкові, а не в Києві або, припустимо, Львові, то ми не знаємо відповіді на це питання. Просто так збіглося. А ось які у неї є переваги, ми можемо розповісти, та ще і як. До справи:

  1. Натуральність. Що може бути краще, ніж натуральний матеріал, який створений самою природою. Ніяких шкідливих сполук і токсинів, повністю екологічно і нешкідливо. Те, що цей плюс стоїть на першому місці, тільки збіг, але наприклад серед тих, хто збирається купити паркетну дошку (Київ), багато тих, хто звертає увагу саме на цей фактор.
  2. Дуже красива структура і відтінки. Тут і нічого говорити - виглядає дуже респектабельно. Краще візерунка для підлоги, ніж вигляд справжнього дерева, поки не придумали (на нашу скромну думку). Паркетна дошка дуже схожа на справжній масив. Крім того, є багато різних фактур і кольору, що актуально, коли потрібно підібрати ідеальний варіант під інтер'єр. А ще це підлогове покриття можна тонувати за допомогою особливих лаків і фактура деревини буде проявлятися по-новому.
  3. Стійкість до зовнішніх впливів. Напевно, що перед тим, як потрапити на цей сайт, Ви вже гуглили «паркетна дошка купити» і щось прочитали про цей матеріал. Але все ж. Підстава завжди з фанери, зверху якої закріплені плашки з хвойної деревини. А зверху використовується шпон, який вже виконаний з цінних порід (дуб, клен, вишня ... тисячі їх). Товщина тільки верхнього шару - 4-6 мм, так що ніяких тріщин і розривів точно не буде. Навіть у вологості та при перепадах температури. А ще паркетні дошки не накопичують статику, а шуми та звуки прекрасно поглинаються.
  4. Простота установки та демонтажу. Варто тільки купити паркетну дошку і цього вже достатньо - можна починати монтаж. Ніяких особливих робіт по циклюванні, шліфуванню і т.д. робити не потрібно. На заводі це вже зробили за Вас. До речі, там же на ламелі завдали й захисний склад, який не тільки підвищує довговічність, але і покращує зовнішній вигляд. До речі, паркетну дошку легко знімати та заново збирати, так що при переїзді можна навіть підлогу з собою забрати. Круто ж.
  5. Вартість. Ось чому ще крута паркетна дошка - ціна. Якщо порівняти з паркетом або масивом, то різниця буде не те що відчутною, а дуже вагомою. Хоча за зовнішнім виглядом їх практично не відрізнити, натуральність теж присутня. Загалом, якщо не хочеться платити більше, то це відмінний варіант.

Якось так. Якщо Ви позитивна людина, то далі краще не читати, тому що нижче ми розберемо ще й негативні моменти. Але з іншого боку, там ще є і поради як нівелювати всі мінуси. Загалом, як хочете, можете і почитати. Ми вже точно не проти, не дарма ж писали цей текст.

Основні мінуси або чому не кожен хоче купити паркетну дошку в Києві

У всіх є свої недоліки, а тому якщо Ви вирішили купити паркетну дошку в Києві або будь-якому іншому місті, то краще б Вам про них дізнатися. Щоб бути готовим і якщо що, то виключити проблеми ще на етапі їх появи. Давайте ми їх швидко перерахуємо, а потім опишемо кожну докладніше:

  • чутливість до вологи;
  • не дуже велика товщина верхнього шару;
  • можливі проблеми при впливі ультрафіолетом;
  • є певні складнощі при підготовці підлоги перед укладанням паркетної дошки.

Отже. Що ми мали на увазі під чутливістю до вологи. Це означає, що мити таке підлогове покриття можна, але акуратно - насухо вичавлюючи ганчірку. Ну і затоплювати паркетну дошку не дуже бажано (навряд чи Ви збиралися це робити, але все ж). Якщо волога проникне всередину між стиками, то підлогове покриття трохи «наїде», так що будьте акуратніше.

Тепер про товщину. Як же так, в попередньому абзаці ми сказали, що товщина клас, а тепер кажемо навпаки? Просто перед тим, як паркет купити (Київ) Ви повинні знати, що кількість циклювань тут строго обмежена, так що привести його в ідеальний зовнішній вигляд можна всього пару раз. На відміну від масивної дошки.

Ультрафіолет не люблять майже всі дерев'яні поверхні, оскільки вони мають властивість вигоряти. Але людство, на щастя нам усім, придумало як захистити паркетну дошку - щільні штори.

Пол перед монтажем потрібно дуже ретельно готувати, оскільки навіть не найпомітніші перепади висоти можуть вплинути на красу укладання. Так що вирівняйте висушіть і знепиліть підлогу перед монтажем.

Підсумки: паркетна дошка - купити стоїть або все ж не треба

Ми вважаємо, що такий варіант, як паркетна дошка (Харків), купити варто однозначно. Цей матеріал набагато надійніше і функціональніше звичайного паркету, а виглядає при цьому не гірше. А якщо правильно доглядати, то і зовсім підлога прослужить 25-30 років без будь-яких проблем. Всі недоліки можна вирішити й терпимі. За таку красу, так тим більше, не шкода грошей.

Якщо Вам здалося, що ми аж надто перехвалили паркетну підлогу, то почитайте в інтернеті, подивіться огляди. Всім вона дуже подобається і все натішитися не можуть. Так що не переживайте, можна брати.