Знижки до -62% у Січні

Детальніше
Все про товар
Характеристики

Знято з виробництва

арт. 531766

До списку бажань

Паркетна дошка HARO Дуб Термо Форте 1-підлога олія 531766

Знято з виробництва

Розстрочка:

від 175 грн/міс
приватбанк 24
Альфабанк 24

Дізнатися
про умови оформлення

Замовити безкоштовний замір

Доставка

Самовивіз зі складу

безкоштовно

Адресна доставка до під'їзду (парадних дверей)

Харків - 350 грн /
Київ - 550 грн

Послуги заносу товару - в залежності від обсягу

400грн

Адресна доставка по всій Україні обговорюється додатково

Характеристики
Опис
Паркетна дошка HARO Дуб Термо Форте 1-підлога олія 531766 бренд

Колір:

Темний

Бренд:

Haro (паркет)

Розмір, мм:

13,5 * 173 * 2200 мм

Країна виробник:

Німеччина

Тип покриття:

Масло

Тип деревини:

Дуб

Cтруктура поверхні:

брашірованная

Фаска:

4V

Укладання на теплу підлогу:

Так

Довжина ламелі, см:

220

Ширина ламелі, см:

17,3

Товщина ламелі, мм:

13,5

Кількість планок в упаковці:

8

Паркетна дошка HARO Дуб Термо Форте 1-підлога олія 531766 бренд
Підлоги HARO (Харо)
Покриття для підлоги з натуральних і екологічних матеріалів. Виробничі потужності підприємства Haro знаходяться саме в Німеччині, в місті Розенхайм (Баварія). Для виготовлення продукції використовується деревина лісових господарств, розташованих неподалік. Сімейна компанія Haro налічує 150-річну історію своєї успішної роботи.

Товари, вироблені в Німеччині асоціюються, як правило, з високою якістю і довгим терміном служби. Ламінат та паркет Haro не є винятком! Більш ніж 150-річний досвід в деревообробці і професіоналізм майстрів - дозволяють створювати досконалі підлоги, які служать більше 20 років в первозданному вигляді!

Ламінат Haro 32 і 33 класу відрізняє підвищена вологостійкість, натуральний і абсолютно нешкідливий для здоров'я склад, різноманітність декорів під дерево.

Паркетна дошка Haro і пробкові підлоги Haro створені під девізом "натуральність і досконалість". Вибираючи підлоги з натурального дерева, ви виявите з якою любов'ю ставляться дизайнери і технологи до деревини. Так звані "вади" текстури (сучки, тріщини, перепади за кольором) - представлені в декорах Haro, як прояви природної краси і гармонії.

У натуральному паркеті HARO втілені не тільки багаторічний досвід і високі критерії якості середнього сімейного підприємства, а й різноманітні інноваційні рішення, які значно полегшують укладання і експлуатацію підлог, а також догляд за ними. До таких рішень відносяться і не потребують клею системи укладання, високоякісна обробка поверхні і зручні ізолюючі підкладки, також перспективні, сучасні системи вологозахисту і багато іншого.

Оздоблення житлових приміщень з використанням високоякісних натуральних виробів означає більшу відповідальність по відношенню до людей і навколишньому середовищу. Тому важливо економити енергію і берегти природні ресурси на всіх етапах робіт. Знак екологічної якості «Блакитний ангел», знак якості «Зроблено в Німеччині», а також численні сертифікати підтверджують безпеку продукції для навколишнього середовища і успішність такого мислення і способу дій, орієнтованого на екологію і майбутнє.
ШУКАЄТЕ ПІДЛОГУ ? ЗНИЖКИ до -50%
до 31.01.2022