Міжкімнатні перегородки

Сортувати

Розсувні двері: плюси, види і матеріали

Міжкімнатні перегородки розсувного плану нечасто зустрічаються в сучасних інтер'єрах (порівняно з орними аналогами). При цьому, такі рішення дозволяють додати інтер'єру свіжості і оригінально обіграти простір в компактному приміщенні.

Міжкімнатні перегородки: переваги

  • Креативне оформлення отвору значних розмірів. У разі наявності в будинку подібної архітектурної деталі, необхідно подбати про комфортний закриванні отвору. Орні конструкція вимагає багато простору, тоді як розсувне рішення дозволить акуратно відокремити кімнат;
  • Економія і зонування простору. Якщо отвір розташовується дуже близько до сходового прольоту, рекомендується придбати міжкімнатну перегородку. Для успішного монтажу елемента потрібно вільний простір уздовж стіни;
  • Безпека. Дизайн перегородки не дозволяє мешканцям квартири або будинку зіткнутися з ребром полотна. Виключається варіант закривання двері через протяг або інших факторів;
  • Різноманітність пропозицій. Вибір моделей просто величезний, адже купити можна комор, каскадні, касетні, радісно і інші;

Матеріали для виготовлення і специфіка конструкції

Компанії-виробники нерідко використовують класичні ДСП і МДФ (прості офісні та побутові варіанти), але останнім часом актуальності набирають більш цікаві матеріали. Наприклад, скляні перегородки з профільним каркасом. Завдяки різнобарвному вітражу можна перетворити двері в частину декору і вигідно підкреслити стилістичне спрямування. Для даної мети використовується гартоване скло, яке витримує навантаження і не розсипається через одного необережного руху. Варто відзначити, що ціна міжкімнатних перегородок нерідко залежить від матеріалу, тому до вибору слід підійти максимально серйозно і відразу визначитися з даним фактором.

Для успішного монтажу потрібні:

  • ролики;
  • фурнітура навісного типу;
  • напрямні компоненти.

Більш того, важливо переконатися в надійності і міцності поверхонь. Наприклад, якщо стіни виготовлені з гіпсокартону, а стеля підвісна, обов'язковим вважається використання стартового профілю, фіксується на деревині або бетоні.

Види перегородок

Вибираючи міжкімнатні перегородки в Києві, Дніпрі, Одесі, Львові та інших містах України, необхідно відразу звернути увагу на пропоновані типи. Об'єкти з безпорогової системою не оснащені напрямних елементом. Рух дверей відбувається завдяки кріпленню верхнього підвісу. Рейкові ж варіанти доповнені спеціальними рейками, вмонтованими підлогу. Через використання декількох напрямних відбувається значне зниження шуму під час відкривання-закривання. Якщо ж для людини звукоізоляція не особливо важлива, актуальним є монтаж однієї смуги.

Де можна замовити міжкімнатні перегородки в Україні?

Наш магазин «Промогрупп» є постачальником перевірених розсувних дверей. В асортименті представлені моделі від надійних виробників, а кожна покупка перед відправкою клієнту зайвий раз перевіряється на наявність дефектів. Різноманітність пропозицій настільки велике, що вибрати що-небудь не складе труднощів, а якщо з прийняттям остаточного рішення виникли труднощі, співробітники магазину проконсультують з усіх питань.

Кожен бажаючий може замовити міжкімнатні перегородки в Харкові, Чернігові, Полтаві та інших населених пунктах, адже «Промогрупп» здійснює доставку продукції в різні регіони країни. Причому сам процес покупки розділений на 15 етапів контролю, і клієнт отримує смс-повідомлення з прогресом щодо виконання замовлення. Вартість розсувних перегородок визначається багатьма факторами, але в разі потреби є чесна розстрочка до 10 місяців без будь-яких додаткових платежів і переплат.