Двері вхідні

Сортувати

Вхідні двері у квартиру, приватний будинок

«Театр починається з вішалки» - говорить дуже красиве і мудрий вислів. Ми трохи його переробили та вийшло так: «Будинок починається з вхідних дверей». Начебто і не так глибоко, як у класиків, але все ж таки. Ми, як найкращий магазин вхідних дверей (принаймні, за версією нашого відділу маркетингу) зараз розповімо Вам як розбиратися, що робити та чому такі різні ціни. Тому якщо Ви дісталися до цього тексту, то нудно бути не повинно.

Задаємо собі питання про вхідні двері

І Ви на цьому моменті скажете - ось ще, про те, як купити вхідні двері я собі питань не ставив. Наче мало того, про що і так постійно здається перед сном - особливо, про той випадок, коли у восьмому класі дав Свєтку портфелем по голові, а не поніс його, ось адже треба було по-іншому вчинити, життя б може інакше склалася ... Вибачте. Власне, щоб правильно вибрати та купити вхідні двері (Харків), потрібно дати відповіді на чотири важливих питання:

  1. Яке призначення двері?
  2. Яка потрібна ступінь безпеки?
  3. Які потрібні експлуатаційні характеристики?
  4. Який бюджет на це все присутнє?

Що ж, давайте підімо за порядком, а ми будемо трохи Вам підказувати та підштовхувати до відповідей.

Вхідні двері: призначення

"В якому сенсі?" - запитаєте Ви нас, - «невже вхідні двері мають якесь інше призначення, крім того, щоб бути вхідними дверима, власне?». Ви абсолютно праві, але з деякими застереженнями. Залежно від того, де Ви проживаєте, у квартирі або в приватному будинку, деякі параметри та правила вибору можуть відрізнятися. Розповідаємо про обидва варіанти.

«Мені потрібні двері вхідні в приватний будинок»

Супер, у нас такі є. Але, саме тут Вам потрібно звернути увагу на таку важливу характеристику, як стійкість до природних явищ. Взимку у нас буває і до -20, а влітку - до +40. Щоб не тільки був захист нутрощі житла від холоду або спеки, а й самі двері гідно виглядала після 2-3 років - потрібно купити вхідні двері в приватний будинок, які це все легко витримають. Так, такі двері будуть коштувати дорожче інших, але що поробиш - краще вже так, ніж міняти їх щороку.

Ах так, маленька порада. Якщо у вас немає ніяких надбудов зверху і вхідні двері зовні сам на сам зі стихією, то поставте хоча б невеликий козирок. Він трохи допоможе простояти двері довше.

«Мені потрібні двері вхідні у квартиру»

Тут все трохи по-іншому. У під'їзді стихії немає, зате є багато чого іншого. Це і гучний звук з луною від сусідського дитинчятка, який вирішив, що поки чекає маму, то накине м'ячиком в стіну - відмінна ідея. Тут і аромат диму від іншого сусіда, який чомусь завжди стоїть біля попільнички, в який час дня і ночі Ви б не проходили повз. І навіть купа різних підозрілих осіб, які можуть тинятися безпосередньо близько до Ваших дверей (в приватному будинку є ще паркан хоча б).

Тому тут потрібно купити вхідні двері у квартиру надійні, міцні та ізольовані. Щоб ніхто і ніщо до вас звідти не дісталося. До речі, всі параметри підбирайте під себе - раптом у вас немає сусідських дітей, ліфт працює тихіше трави, а Ви ще й глухуватий. В такому випадку можна заощадити на першому параметрі. Ну Ви зрозуміли, в загальному.

Йдемо далі: вхідні двері та ступінь їх безпеки

Тут все стає простіше: чим товще вхідні двері, тим краще. Хоч і є така приказка в колах виробників подібної продукції: нерозтиняючих дверей немає, але є класи зломустійкості. Але Ви не впадайте у відчай, в основному, злодії та інші злочинні елементи вибирають собі «жертв» простіше, оскільки морочитися півдня з одними дверима ніхто не хоче - навіть вони.

До речі, достатня товщина: 1.5-2 мм. Ще дуже непогано, коли є подвійні листи стали. Ще добре, коли є які-небудь ребра жорсткості. А далі варто подбати вже про хороше замку.

Двері вхідні та їх експлуатаційні характеристики

І нехай у нас назву кожного підзаголовка, як нова книжка про Гаррі Поттера, але ми не зупинимося і продовжимо про двері вхідні Вам розповідати. Ось тут є кілька параметрів, які варто запитати у консультанта, якщо вони Вам важливі. Вибирайте для себе найважливіші та в путь:

  • теплоізоляція;
  • звукоізоляція;
  • міцність конструкції;
  • легкість відкривання;
  • масивність і якість петель;
  • ущільнювачі і їх якість.

Якось так. Дизайн сюди писати не стали, тут вже все індивідуально, підбирайте те, що Вам подобається.

А з чого складається на вхідні двері ціна

Тут багато різних параметрів, але якщо враховувати деякі з них, то можна заощадити. Наприклад, виробник. Є дуже популярні, а тому зі злегка завищеною ціною, а є ще нові, але з уже гарною якістю. Тренди змінюються дуже швидко, але якщо хочеться заощадити, але при цьому немає переваги до певного бренду, то зверніться до консультанта - він допоможе.

Ще важлива товщина листа, матеріал, тип покриття, декоративне оздоблення та замок - все це теж буде впливати на вартість. Як і в будь-яких інших сферах, краще купити вхідні двері (Київ) з середнього цінового сегмента - і не переплата, і не страшно за якість. Але тут вибирати Вам. Раптом у вас під дверима особистий охоронець сидить, в під'їзді не пахне і не шумно - тоді й самої недорогої вистачить. У нас в магазині також Ви зможете купити броньовані двері Київ та Харків.

Хочу купити вхідні двері - Київ, Харків, де ще продаєте?

Салони у нас і справді тільки в Києві та в Харкові. А ось доставити можемо в будь-яку точку України. Та й зовсім, наш магазин вхідних дверей такий гнучкий, що зможемо домовитися практично про все. Замір і монтаж у нас теж є, до речі.

Оформляйте заявку або телефонуйте. Місце зустрічі - «Промогрупп», Ваш позивний - «щасливий покупець».