Wake Wood

Wake Wood photo №1

Міжкімнатні двері виробника Wakewood

Купувати свій досвід компанія почала з майстерні з реставрації ексклюзивної антикварних меблів, повертаючи до життя твори мистецтва майстрів червонодеревників минулих епох.

У березні 1996р. для виготовлення індивідуальних замовлень відкрилося невелике столярне виробництво, в якому виготовляли класичну меблі зі складними елементами: різьблення, поту, позолоти. А також виготовлення інтер'єрів преміум і еліт класу в різних стильових рішеннях - класика, бароко, ампір французький, російський і модерн різних напрямків, набираючи тим самим досвід і заслуговуючи репутацію стабільного виробника якісної продукції в Україні.

Двері виробництва «Wakewood» виготовляються з зрощеного бруса (технологія, що дозволяє зняти напругу з деревини шляхом вирізання сучка), покриті плитами МДФ 6 мм, облицьовані італійським шпоном цінних порід дерева, ламінатіном або пофарбовані за міжнародною шкалою RAL.

Пріоритетом для фабрики є: висока якість, оперативне виготовлення, організація комфортної роботи з партнерами, дотримання взятих на себе договірних зобов'язань, виконання гарантійних і післягарантійних зобов'язань.

Сучасне життя, нові тенденції і колосальні зміни в стилях інтер'єрного дизайну направляють нас на нові ідеї і розробки у виробництві.