Страж

Вхідні двері Страж Piramis
Модель
Ціна від 32130 грн
Страж photo №1

Вхідні двері STRAJ (Страж)

Великий вибір моделей вхідних дверей пропонує компанія "Страж". Підприємство успішно працює в Одеській області вже більше 17 років. За цей період продукцію "Страж" встигли оцінити і полюбити покупці всієї України і навіть за її межами.

Встановлені в котеджах, будинках і квартирах, сталеві двері "Страж" стали символом надійності і безпеки. Ось наші переваги:

  • Двері виконуються з якісних матеріалів із застосуванням новітнього обладнання.
  • При виготовленні сталевих дверей використовується фурнітура виробництва Італії та Росії, яка відповідає європейським стандартам якості.
  • Збірка і установка виконується досвідченими фахівцями команди "Страж".

Ці аспекти є гарантією довговічності вхідних дверей нашої компанії.

Переваги

Багатий модельний ряд постійно поповнюється новими колекціями, слідуючи новим течіям в дизайнерських напрямках. Різноманітність фактур і колірних рішень дає можливість здійснити найсміливіші проекти. Завдяки цьому кожен клієнт може вибрати ідеальну двері відповідно до своїх уподобань.

Надійність і довговічність

Компанія "Страж" повністю впевнена в найвищій якості своєї продукції:

  1. Кожному покупцеві надається письмова гарантія на тривалий термін, а також післягарантійне обслуговування.
  2. Якщо монтаж виконується фахівцями компанії "Страж", то можна бути впевненим, що двері встановлена надійно і правильно.
  3. Весь персонал проходить спеціальне навчання і постійно вдосконалюється.

Так наша компанія забезпечує своїм клієнтам сервіс високого класу, який повністю відповідає світовим стандартам і нормам.

Завдяки розвиненій дилерській мережі, двері торгової марки "Страж" можна купити по всій території України. Гнучка цінова політика компанії дозволяє вибрати надійні двері відповідно до фінансових можливостей покупця. У каталозі можна знайти різні варіанти броньованих дверей, від самих бюджетних до моделей преміум-класу. Але якою б не була ціна, якість дверей завжди на найвищому рівні.

Нехай комфорт і домашній затишок починаються з порога, а надійність і захищеність - зі сталевих дверей компанії "Страж"!