Secret Doors

Secret Doors photo №1

SecretDoors - провідний виробник дверей і систем прихованого монтажу в Україні, входить до складу корпорації ET GROUP. Компанія здійснює повний цикл проектування і виробництва дверей для сучасних інтер'єрів. Дверна коробка запатентована і на відміну від зарубіжних аналогів адаптована під реалії та стандарти будівництва країн СНД. Розробили унікальну систему кріплення коробки.

SecretDoors- це не тільки приховані двері, але і системи прихованого монтажу, такі як прихований плінтус або стінові панелі в поєднанні з прихованими дверима. Технологія виробництва прихованих коробів запатентована в Україні та є унікальною і дозволяє використовувати всі сучасні типи обробки. Конструкція виробів дозволяє виготовляти двері нестандартних розмірів при збереженні ідеальної геометрії полотна і коробки.

Компанія «SecretDoors» заснована на виробничо-технічній базі фабрики «Євген Ткаченко Двері та Меблі» - лідера України з виробництва дверей і меблів преміум класу. Фабрика заснована в 1997 році і за майже двадцятирічну історію накопичила величезний досвід в дверному справі, яка відбилася і на продукції дверних систем прихованого монтажу.

Кожен матеріал, який використовується ретельно підібраний, адже якість готового виробу, це наш головний пріоритет. Вся фурнітура, комплектуючі, матеріали для обробки тестуються на виробництві та відбираються найкращі. Компанія використовує вологостійкі матеріали для виробництва полотен. Використовують Італійську фурнітуру, Австрійський ущільнювач, фарбувальні матеріали тільки Європейського виробництва, що робить продукцію не тільки красивою, але і довговічною.