Quick-Step

Quick-Step photo №1

Quick-Step - відома бельгійська фірма, яка виробляє ламіновані підлогові покриття. Якість перевірено тисячами клієнтів і десятками років експлуатації покриттів. Вони служать кілька десятиліть через відмінної якості виробництва. Ми розповімо деталі, які потрібно знати тим, хто шукає дійсно оптимальний варіант для оформлення інтер'єру.

Чому варто вибрати Quick-Step?

Є кілька причин віддати перевагу саме Quick-Step. Переваги підлогового покриття наступні:

    • Якість натурального матеріалу. Дерев'яні підлоги сьогодні мають неймовірно високу ціну, але і відповідну якість. Доступні і якісні покриття для підлоги з переробленої деревини - те, що потрібно сучасній людині. Ламінати Quick-Step мають властивості, схожі з натуральними покриттям для підлоги. А значить довго прослужать вірою і правдою.
    • Надійність. Компанія Quick-Step піклуватися про клієнта, тому в продажу тільки високоякісне покриття, якому не страшні механічні пошкодження. Це означає, що навіть при постійних навантаженнях він не буде подряпаний меблями, взуттям. Більш того, ламінати легко миються спеціальними засобами, не псуються під впливом води, що радує.
  • Просте укладання. Укласти ламінат, без перебільшень, зможе будь-яка сім'я, навіть поодинці з цим завданням можна спокійно впоратися. Вам достатньо мати рівну поверхню, а якісний ламінат Quick-Step укладає з простої замкової системі Uniclic.

Екологічні підлоги від Quick-Step

Компанія піклуватися про навколишнє середовище. В чому це проявляється?

Звичайно, все починається з процесу отримання матеріалу. Ламінована підлога на 100% виготовлені з переробленої деревини, вже використаної в лісовій та деревообробній промисловості. Quick-Step використовує вторинну сировину для зменшення викидів СО2 в атмосферу. Компанія довела, що ідеальні підлоги можна виготовити без єдиного шкоди для навколишнього середовища. Переконатися в цьому можна по лейблу Ecolabel, який відповідає найсуворішим стандартам ЄС.

Вінілові підлоги, які широко представлені в асортименті, також виготовлені з внутрішніх відходів на виробництві.

Варто звернути увагу, що використання вторинної сировини - це не про низьку якість, адже матеріал залишається той же, що був би з переробленого натурального дерева. Властивості матеріалу не змінюються, але шкода на екологічний стан регіону не наноситься.

Міжнародна сертифікація Quick-Step

Ламінати та інше підлогове покриття пройшло міжнародну сертифікацію. Ця інформація доступна для покупців, тому розповімо трохи про документації, яка підтверджує високу якість матеріалу.

  1. PEFC. Гарантує, що лісові ресурси були використані раціональні, а виробництво не створює екологічного навантаження.
  2. M1. Найнижчий клас емісії (викидів вуглекислого газу під час виробництва). Для покупця це означає, що в документі немає токсичних речовин і ламінати безпечні на 100%.
  3. A +. Кращий показник якості повітря в приміщенні.