Новый Мир

Новый Мир photo №1

Вхідні двері НОВИЙ СВІТ ®

За 30 років компанія стала сучасним багатопрофільним підприємством з потужним виробничим потенціалом. Сьогодні компанія виробляє і реалізує в Україні, Казахстані, Азербайджані, Молдові, Росії, США, Данії вхідні металеві двері з різними видами облицювань, міжкімнатні дерев'яні двері, корпусні меблі, збройові сейфи, різні види промислового устаткування.

До складу підприємства входять виробництва: інструментальне, штампувальне, зварювальне, ковальське, малярське, столярне, складальне, і ділянки - пластмас, художнього різьблення, полімерних покриттів і ін.

Висококваліфікований кадровий склад і унікальні виробничі можливості компанії дозволяють пропонувати замовнику не тільки стандартну продукцію, але перш за все виготовляти її за індивідуальними замовленнями з застосуванням ручного різьблення, художньої ковки, елементів зі скла, кольорових металів, нержавіючої сталі.

Двері Новий Світ є протиударними вхідними дверима з підвищеними характеристиками міцності і являють собою зварену конструкцію з сталевих профілів і зовнішнього сталевого листа металу товщиною 2 мм. (3 мм.) З великим вибором оздоблювальних панелей.

Відмінні характеристики, стабільну якість, застосування механізмів замикання і фурнітури Cisa, Mottura, Mul-T-Lock, ISEO, CALE, Mariani, лакофарбових матеріалів Akzo Nobel, Remmers, Dufa, широке різноманіття варіантів і конкурентна ціна дозволили продукції компанії «Новий Світ» забезпечити оптимальне поєднання ціна / якість і зайняти лідируючі позиції не тільки серед українських виробників, але і в багатьох випадках витіснити аналогічну імпортну продукцію. Продукція компанії відповідає вимогам нац. стандартам якості, про що свідчить сертифікат відповідності виданий державною системою сертифікації УкрСЕПРО. Продукція, яка поставляється на європейський ринок, пройшла процедуру оцінки відповідності вимогам директив ЄС і маркована знаком СЕ.