Korfad

Korfad photo №1

Представлені під маркою Korfad двері виготовлені в місті Чернігів за італійською технологією. Завдяки цьому, всі моделі даної марки відрізняються сучасним дизайном, міцну конструкцію і доступною ціною. Вони можуть виконувати свої функції, як вдома, так і в офісі, а всього поточна колекція пропонує близько сотні моделей в стилі Модерн і Хай-тек. Є і орні, і розсувні системи, але всі вони будуть надійно служити, як у звичайній кімнаті, так і у ванній, кухні, комори і туалеті.

Конструктивні особливості

Дверна коробка і рама полотна зроблені з дерев'яного бруса, інші елементи дверної системи - фільонка, лиштва, добір - з композитної деревної плити (MDF / МДФ) високої якості. Їх поверхня ламінована матеріалом, що надійно захищає від вологи і механічних навантажень. Орні, і розсувні моделі Korfad завод-виготовлювач комплектує металевою фурнітурою (замки, засувки, петлі та дверні ручки із засувкою). Серед замків є і закриваються на ключ, і з постійним поворотним важелем.

Біля дверей Korfad ціна залежить, в основному від розміру, меншою мірою - від особливостей дверного полотна так, що факторів впливу буде кілька:

  • габаритні розміри,
  • складність конструкції,
  • особливості декору,
  • фурнітура - її кількість і марка.

 

Готовий дверний блок по висоті і ширині може бути 46х203; 66х203; 76х203; 86х203 або 96х203 см. Товщина дверного полотна у всіх моделей однакова і становить 4 сантиметри. Стандартна висота дорівнює 200 см. Ширина полотна варіюється в межах 40 - 90 см, при цьому, стандартні розміри - це: 40, 60, 70, 80 і 90 см. Ширина додаткової дошки складає 10 або 20 см; лиштви - 7 сантиметрів.

Всі стандартні моделі (і розсувних, і орних систем) призначені для установки в проріз висотою 206 см і шириною: 48, 68, 78, 88 або 98 сантиметрів. У дуже широкий отвір можна поставити полуторну або подвійну систему. Крім того, в процесі монтажу розміри отвору можуть бути збільшені або зменшені так, що дверний блок Korfad добре встановлюється, як в типовій квартирі, так і в будинку, побудованому за індивідуальним проектом.

Ви можете вибрати конкретну модель самостійно або звернутися до наших консультантів. Вони обов'язково допоможуть розібратися з розмірами, дизайном і визначити вартість. Крім того, ми надаємо такі послуги, як завмер отвору, доставка і монтаж дверного блоку.

Для жителів Києва і передмістя працює наша кур'єрська служба. В інші міста Ваше замовлення доставлять компанії-перевізники. Можете використовувати і самовивезення, двері Korfad відносно невеликі за габаритами і неважкі.

сучасний декор

Марка Korfad представляє по-європейськи широкий вибір дверних систем. У нашому асортименті міжкімнатних дверних блоків саме вона пропонує найбільш широке розмаїття кольору і форми. Тут також представлено десятки варіантів скління і форми рельєфу поверхні. Забарвлення може бути однотонною або комбінованої з різних відтінків, в тому числі:

 

  • білий
  • Жовто-коричневий
  • коричневий
  • Червоно-коричневий
  • сірий
  • Чорний.

Забарвлення дверного полотна, додаткової дошки та інших елементів блоку може бути однотонною або демонструвати малюнок деревної фактури дуба, горіха і ясена. Загалом виходить сто моделей серійного виробництва. Поверхня металевої фурнітури може бути покрита спеціальною фарбою або неокрашенной (полірований білий або жовтий метал). Колір і форма ретельно підбираються під загальний дизайн поверхні дверного блоку.

Двері Корфад - еталон якості на ринку міжкімнатних конструкцій. За час свого існування бренд зумів зайняти лідируючі позиції, завдяки використанню перевірених матеріалів і обладнання від європейських компаній. При своїх відмінних експлуатаційних якостях на двері Корфад ціна залишається нижчою за вартість аналогів.

Двері Korfad виробляє Корюківська фабрика, яка розташована в Чернігівській області. Бренд спеціалізується на виготовленні збірних дверей і погонажні продукції з екошпон італійського виробництва. Головний пріоритет компанії - суворе дотримання стандартів. ТМ Корфад відрізняється повним циклом виробництва, починаючи від первинної обробки круглого лісу і закінчуючи упаковкою готових конструкцій.