Haro

Haro photo №1

Підлоги HARO (Харо)

Покриття для підлоги з натуральних і екологічних матеріалів. Виробничі потужності підприємства Haro знаходяться саме в Німеччині, в місті Розенхайм (Баварія). Для виготовлення продукції використовується деревина лісових господарств, розташованих неподалік. Сімейна компанія Haro налічує 150-річну історію своєї успішної роботи.

Товари, вироблені в Німеччині асоціюються, як правило, з високою якістю і довгим терміном служби. Ламінат та паркет Haro не є винятком! Більш ніж 150-річний досвід в деревообробці і професіоналізм майстрів - дозволяють створювати досконалі підлоги, які служать більше 20 років в первозданному вигляді!

Ламінат Haro 32 і 33 класу відрізняє підвищена вологостійкість, натуральний і абсолютно нешкідливий для здоров'я склад, різноманітність декорів під дерево.

Паркетна дошка Haro і пробкові підлоги Haro створені під девізом "натуральність і досконалість". Вибираючи підлоги з натурального дерева, ви виявите з якою любов'ю ставляться дизайнери і технологи до деревини. Так звані "вади" текстури (сучки, тріщини, перепади за кольором) - представлені в декорах Haro, як прояви природної краси і гармонії.

У натуральному паркеті HARO втілені не тільки багаторічний досвід і високі критерії якості середнього сімейного підприємства, а й різноманітні інноваційні рішення, які значно полегшують укладання і експлуатацію підлог, а також догляд за ними. До таких рішень відносяться і не потребують клею системи укладання, високоякісна обробка поверхні і зручні ізолюючі підкладки, також перспективні, сучасні системи вологозахисту і багато іншого.

Оздоблення житлових приміщень з використанням високоякісних натуральних виробів означає більшу відповідальність по відношенню до людей і навколишньому середовищу. Тому важливо економити енергію і берегти природні ресурси на всіх етапах робіт. Знак екологічної якості «Блакитний ангел», знак якості «Зроблено в Німеччині», а також численні сертифікати підтверджують безпеку продукції для навколишнього середовища і успішність такого мислення і способу дій, орієнтованого на екологію і майбутнє.