Бра і Підсвітка

Сортувати

Не впевнені у виборі?

Ми заощадимо ваш час!

Заболотний Сергій

менеджер з продажу

Типи і переваги світильників бра


Настінні світильники або бра нерідко використовуються для того, щоб підсвітити предмети, розташовані на стіні або ж розподілити приміщення на світлові зони. Більш того, даний невеликий освітлювальний прилад сприяє створенню романтичної атмосфери в кімнаті, адже його приглушене світло додає елементи романтики і таємничості. Сучасний вибір бра дійсно величезний, причому всі вони відрізняються розмірами, формами, матеріалами і кольором, дизайном та іншими моментами.


Класифікація бра


Що стосується розподілу світильників по формі, то виділяють закриті варіанти з прозорим або матовим плафоном геометричної форми. Подібні вироби виготовляються з використанням пластику, металу або скла. Бра-половинки мають аналогічні геометричні форми, але з відрізаною верхньою частиною. Що стосується декоративних моделей, то їх головне завдання полягає в оздобленні інтер'єру кімнати, тому дизайнери абсолютно не обмежують себе і втілюють в реальність найрізноманітніші ідеї. Можна також зустріти настінні бра спрямованого світла, конструкція яких більш складна і дозволяє направляти промені світла на певний предмет.
 
Якщо знайомитися з аксесуарами з точки зору светораспределения, то каталог бра містить моделі з прямим світлом, з переважно прямим світлом, з рівномірним і розсіяним освітленням. При підборі хорошого варіанту важливо звернути увагу на те, щоб люстра і бра були виконані в подібних стилістичних напрямках, адже повне відмінність в даних аспектах може призвести до порушення гармонії і створення недоглянутого вигляду кімнати. Якщо правильно підібрати прилад, власнику житла вдасться візуально збільшити кімнату. Наприклад, маленькі і акуратні світильники використовують для зорового розширення коридору.


Переваги настінних бра


● За допомогою об'єкта можна з легкістю направити потік світла в необхідному напрямку;
● Універсальність рішення не піддається сумніву, тому аксесуар ідеально підійде для практично будь-якої кімнати;
● Вартість світильника бра невисока і придбати даний елемент може кожен бажаючий;
● Компактність і невелика вага дозволяють встановити об'єкти навіть у вузьких приміщеннях і закріпити їх на досить чутливих стінах, виготовлених з гіпсокартону;
● Рішення споживає дуже мало електроенергії, тому навіть часта експлуатація джерела світла не позначиться на вартості комунальних послуг;
● Моделі супроводжуються окремими вимикачами, тому контролювати освітлювальний прилад дуже легко і зручно.


Компанія «Підлоги та Двері» допоможе купити світильник бра


Згаданий магазин дивує великим асортиментом пропозицій, які чудово підійдуть для різноманітних стилів. Каталог товарів містить моделі з суворим мінімалістичним дизайном, з різноманітними колірними рішеннями і деталями, з нейтральними кольорами і ажурними елементами, а також з кумедними прикрасами для дитячих кімнат. Ціна на світильники бра одна з найнижчих в Києві і країні, адже магазин робить акцент на клієнтоорієнтованості. Якщо людині складно вибрати світильники бра в інтернет-магазині, він може просто звернутися до фахівців компанії, які вислухають побажання людини, проаналізують ситуацію і запропонують найвдаліші варіанти. Спеціально для підвищення комфорту замовників, магазин подбав про створення безпроцентної розстрочки на 10 місяців, яка дозволяє не відкладати покупку, а насолоджуватися якісними освітлювальними приладами вже сьогодні. Стати задоволеним клієнтом може кожен бажаючий, оскільки компанія організовує доставку до Києва, Одеси, Харкова, Львова та інших міст України.