Види міжкімнатних дверей
23Jan,2020

Види міжкімнатних дверей

Вибрати міжкімнатні двері: за кольором, способу відкривання, з якого матеріалу

За способом відкриття:

  1. Орні двері - найпоширеніші. Бувають двостулкові, одностулкові і полуторні. Відкриватися можуть вліво, вправо, від себе і на себе.
  2. Складні двері - при відкритті складаються. Встановлюють в приміщеннях, де потрібно економити простір. Бувають двох видів: «книжка» (2 стулки) і «гармошка» (кілька стулок).
  3. Двері-купе - пересуваються по напрямних. Бувають зрушуються (одне дверне полотно) і розсувні (два полотна).

Щоб правильно встановити двері, краще звернутися до фахівця. Як показує практика і досвід, ціна, яку ви платите фахівцеві за послуги, багаторазово окупається.

колір дверей

Коли вибираєте двері, слід враховувати колірну гамму самого приміщення, щоб нові двері добре вписалася в загальний інтер'єр, а не була непотрібним колірною плямою. Красиво виглядають різні кольори під натуральне дерево. Такі відтінки краще всього поєднуються з класичним стилем. Білі двері більше підійдуть для невеликих приміщень, вони надають кімнатам легкості. Темні відтінки створюють враження надійності, світлі створюють відчуття динаміки і швидких змін.

За матеріалами:

дерев'яний масив

Це престижно, елітно, дорого. Шляхетна класика в інтер'єрі, доповнена дверима з натурального дерева - міцно, надійно, довговічно.

Плюси. Натуральний екологічно чистий матеріал. Високий ступінь тепло-і звукоізоляції.

Мінуси. Дерево гигроскопично. Під дією вологи може покоробитися, розбухнути.

Як мінімізувати ризики:

  • купувати тільки добре просушені двері (таку гарантію можуть дати тільки ті виробники і магазини, які дорожать своєю репутацією);
  • перед установкою двері повинні встоятися в приміщенні (строк не менше 3-4 днів).

скляні

Візуально створюють простір, не обмежуючи простір. Можуть стати оригінальним дизайнерським рішенням.

Плюси. Скляні двері на відміну від інших видів, перерахованих вище, самі вологостійкі. Якщо бути точним, вода ніяк деформує такі двері. Скло - екологічний матеріал. Легко піддається чищенню.

Можливі мінуси. Вони прозорі і напівпрозорі. У спальні або в туалеті вам такі потрібні? Двері з скла не розіб'ються, якщо в них неакуратно вписатися, але все ж потрібно бути гранично акуратними. Тепло не тримають.

Шпоніровані

Красиво виглядають, майже не відрізнити від дверей з натурального дерева, відчутно дешевше за ціною. В основі дверного полотна - клейовий сосновий брус. Зверху двері покрита листами шпону - тоненькі пластини, виготовлені з різних порід дерева (дуб, бук, горіх, вишня червоне дерево та інші породи).

Плюси. Тепло- і звукоізоляція такі ж, як і у дверей з цілісного масиву. Шпоновані двері не бояться незначних механічних пошкоджень, дрібних подряпин. За сравненью з дверима з натурального дерева, менше бояться впливу температури і вологи.

Мінуси. При яскравому світлі через певний час двері можуть вицвітати. При механічному пошкодженні важко відновити зовнішній вигляд.

ламіновані

Каркас таких дверей, як правило, клейовий сосновий брус. Саме полотно заповнюють картонними сотами або пористим ДСП, зверху покривають листами МДФ. Зовнішнє оздоблення - ламінат.

Плюси. Ламіновані двері нейтральні до вологи, не вимагають особливого догляду, стійкі до механічних пошкоджень. Ламіновані двері відрізняються хорошою шумо-і теплоізоляцією.

Мінуси. Можливо, єдиний мінус в тому, що текстура зовнішнього покриття не виглядає натуральної на всі 100%. А в цілому - це ідеальні міжкімнатні двері.

Дуже сподіваємося, що стаття допомогла Вам відповісти на Ваші питання. Всі подробиці описати неможливо, тому для докладної консультації звертайтеся до наших фахівців. Так само можна задати своє питання онлайн.