Ключові помилки при виборі паркету
24Sep,2020

Ключові помилки при виборі паркету

Паркет - це один з найбільш популярних варіантів підлогового покриття. Паркет, по суті, є свого роду класикою, яка вже дуже багато років показує себе на найвищому рівні. Ми переконані, що паркет підійде абсолютно всім і що він буде доречний в самих різних стилях інтер'єру. Насправді, мало не єдине "протипоказання" до паркету - це бажання провести систему теплої підлоги, через який паркет швидко деформується і псується, і є необхідність вибирати альтернативи. Паркет дійсно володіє величезною кількістю позитивних якостей і, здавалося б, можна брати, буквально, перший-ліпший. Але насправді, навіть в рамках вибору паркету можна наробити помилок. І в цій статті ми б хотіли розглянути ключові помилки при виборі паркету - і розповісти про те, як же їх можна уникнути.

Помилки при виборі паркету: які бувають?

  1. Купівля занадто дешевого паркету. Дешевше не означає краще. У спробах заощадити ми нерідко зупиняємо свій вибір на більш дешевих варіантах, якість яких залишає бажати кращого. Вже протягом першого року використання на дошці з'являються розшарування, сама вона починає огидно скрипіти, а лакове покриття сходить нанівець при перших же спробах видалити з нього сильно вбирають пляма (наприклад, від йоду або чорнила). У будь-якому випадку, навіть дешевий паркет не є, по суті, недорогий покупкою, тому якщо вже ви вирішили витратитися - то дозвольте собі вибрати найкраще з того, що в принципі можете собі дозволити. Також, якщо дошка здається якісної, то занадто низька ціна повинна вас швидше бентежить, ніж надихати на покупку.
  2. Розбіжність відтінків. Здійснюючи покупку в інтернет-магазинах або замовляючи сподобався паркет через каталог, багато хто не замислюються, що зображення були зроблені при одному освітленні, а в умовах їх приміщення воно може бути зовсім інше. Відповідно і підсумковий результат буде дуже далекий від того, що був на зображенні. Тому, якщо не маєте можливості до покупки побачити матеріал наживо, найкраще уточнити відтінок у продавця і порівняти з аналогами, представленими в реальних магазинах. Або ж, якщо ви все-таки замовляєте паркет онлайн, попросіть у продавця реальні фото паркету - без фільтрів і постпродакшна. Це допоможе вам отримати більш реалістичну картину і не купити "кота в мішку".
  3. Невідповідність типу деревини умов приміщення. Чи знаєте ви, що грабові і букові породи погано переносять перепади вологості? Що клен або ятоба, в силу своєї гігроскопічності, не сумісні з технологією теплих підлог, а тик в рази поступається мербау по міцності? Подібних нюансів досить багато, тому щоб хороша паркетна дошка не прийшла в непридатність вже через кілька місяців, перед покупкою ретельно порівняйте всі її характеристики з показниками приміщення, в якому плануєте її розмістити. І ми дуже радимо вам проконсультуватися з фахівцями перед тим, як купувати ту чи іншу паркетну дошку. Крім цього, ви також можете детально вивчити властивості різних типів деревини.
  4. Розбіжність в розмірах. Найчастіше така помилка допускається, коли є бажання купити паркет дешевше, наприклад, по знижці. Ми рекомендуємо вам купувати паркет дуже уважно, особливу увагу звертаючи саме на розмірні характеристики. Не забудьте зробити докладні виміри всіх приміщень, де ви плануєте стелити паркет.
  5. Невідповідність відтінку паркету загальному колірному дизайнерському рішенню інтер'єру. Наприклад, використання темного паркету в інтер'єрі світлих відтінків: таким чином, відразу ж загубиться вся його легкість і легкість. І навпаки, інтер'єр в насичених, темних відтінках, буде відразу виглядати менш респектабельно і красиво, якщо використовувати занадто світлі відтінки паркету.
  6. Економія на супутніх матеріалах. Насправді, цей момент не дуже очевидно відноситься до процесу вибору паркету, але в будь-якому випадку, навіть дорогий дубовий паркет може швидко втратити товарний вигляд через низькоякісного клею або тендітних сполучних замків. Крім цього, якщо ви стелите паркет, важливо також покрити його спеціальним лаком і обробити спеціальним маслом. Масло і лак також повинні бути якісними і дорогими.

Як бачите, будь-яку з перерахованих помилок можна уникнути без особливих проблем. А якщо паркет буде обраний правильно, то прослужить він вам дуже довго, завжди буде виглядати доречно і респектабельно.

Якісний паркет: де можна купити?

З нами ви зможете уникнути будь-яких помилок при покупці паркету. У нас - величезний вибір паркетної дошки та штучного паркету з різних порід дерева, відмінні варіанти на будь-який смак і гаманець, чесні ціни і прекрасна якість. Наш паркет - на століття! А наші фахівці із задоволенням допоможуть вам підібрати паркет, який ідеально підійде саме для вашої квартири, вашого інтер'єру і ваших можливостей.