Підлога для дитячих кімнат
23Jan,2020

Підлога для дитячих кімнат

Як правильно вибрати підлогове покриття для дитячої кімнати

Піклуючись про підростаюче покоління, облаштовуємо дитячу. Що потрібно врахувати? Коли вибираєте підлогове покриття для дитячої, перш за все, потрібно врахувати кілька важливих факторів:

  1. Пол повинен бути теплий, з якісних матеріалів
  2. Поверхня покриття для підлоги повинна бути гладкою, щоб дитина не подряпався і не загнав себе скалку.
  3. Матеріали міцні, зносостійкі, екологічно чисті і гіпоалергенних.

Матеріали, які найкраще підійдуть в дитячу

Ми рекомендуємо тільки те, що гіпоалергенні, екологічно і безпечно для малюка. Розглянемо покриття для підлоги , їх переваги та недоліки.

коркові підлоги

Ідеальне покриття для дитячої. М'який, пружну матеріал, добре зберігає тепло. Повзати по ньому - одне задоволення. Навіть якщо дитина впаде на підлогу, буде не дуже боляче. Якщо у вас внизу нервові сусіди - це ваш матеріал. Коркові підлоги краще за всіх інших покриттів приглушують звуки. Тупіт ніг буде практично нечутний. У даного підлогового покриття практично немає недоліків. Вологого прибирання не боїться. Подряпини і будь-які пошкодження можна усунути. Єдино ціна не маленька, але пробкові підлоги того варті.

масивна дошка

Це найвигідніше поєднання ціни та якості. Масивна дошка, покриття з натурального дерева, ідеально підходить для дитячої. Перш за все - це самий екологічно чистий матеріал. Так само підлогове покриття з масивної дошки дарує атмосферу затишку, зберігає тепло, приглушує звуки. Природні візерунки деревини створюють неповторний колорит для кімнати. За дерев'яною підлогою легко доглядати, він досить зносостійкий.

Паркетна дошка

Безумовно, цей матеріал екологічно чистий, теплоізоляційний підходить до дитячої. Візерунки, які можна створити за допомогою паркетної дошки зроблять кімнату вишуканою. Але у паркету є істотний недолік: цьому покриттю не підходить вологе прибирання - тільки добре віджатою шваброю.

ламінат

Неубіваемий матеріал. Що б ваше чадо не робило, підлогу залишиться цілим. Розлита вода швидко вбирається, розтоптаний пластилін легко зчищається. Поверхня покриття настільки міцна, що подряпин майже не залишається. Вологе прибирання можна робити з будь-якою частотою - це ніяк не відбитися на якості підлогового покриття. Єдиний недолік - маленькі слоники будуть тупотіти дуже голосно. Ламінат не поглинає звуки, а навпаки їх посилює. Що ще можна приписати до мінусів - досить тверда поверхня. Карапузам, які більшу частину часу проводять на підлозі, може бути не дуже зручно.

Килимове покриття

Єдина перевага килимового покриття - така підлога дуже м'який, малюк із задоволенням буде по ньому повзати. Ще забарвлення та малюнок можуть привернути увагу дитини - машинки, доріжки, квіти, різні герої. Але не варто забувати, що будь-який килимове покриття, навіть синтетичне, розроблене спеціально для дитячої, важко очищати. Так само в дитячій не рекомендують класти вовняні килими, так як вони можуть викликати алергічну реакцію.

Щоб усунути всі можливі питання з покриттям підлоги, зверніться до наших фахівців в салонах. Вони проконсультують, підкажуть, допоможуть вибрати.

дизайнерське рішення

Тепер, коли ви визначилися з матеріалом, з якого буде зроблена підлога в дитячій, пора задуматися про дизайн. Якого кольору і фактури ви хочете пол? Який стиль буде в цілому у вашої кімнати? В голові маса ідей і вам складно визначитися, тоді є кілька варіантів:

  1. На нашому сайті можна подивитися, як буде виглядати в інтер'єрі той чи інший декор.
  2. На сайті виробника є можливість підібрати підлогу у відповідності з інтер'єром.
  3. Ви можете звернутися до дизайнера-професіонала.

Сподіваємося, що наші поради нам хоч трохи допомогли. Бажаємо Вам гарного вибору і приємною покупки. За більш детальними консультаціями звертайтеся в наші магазини.