Як купити двері: рекомендації від наших фахівців
31Jul,2019

Як купити двері: рекомендації від наших фахівців

Будь-яке житло починається зі входу, так що зовнішній вигляд і надійність вхідних дверей відразу ж задають загальний тон і можуть багато розповісти про господарів. Вибираючи двері, кожному хочеться вирішити два, на перший погляд, протилежні завдання: залучити поважні погляди сусідів і налякати зловмисників. І це цілком можливо!

Нашими орієнтирами в цьому морі вхідних дверей, які пропонує сучасний ринок, будуть слова «надійність» і «доречність»: крім якості конструкції та обробки, важливо, щоб обрані двері відповідали умовам їх експлуатації.

Рекомендації по конструкції двері

Вхідні двері можуть бути дерев'яними, металевими або комбінованими. Якщо ви зупинили свій вибір на металевих дверях, слід звернути увагу на їх конструкцію, ось деякі важливі моменти:

 • якісна фурнітура. В першу чергу повинні бути якісні кулькові петлі, вони здатні витримати навантаження від металу;
 • двоконтурний ущільнювач по периметру двері дозволить домогтися максимальної тепло і звукоізоляції;
 • наявність ребер жорсткості дозволять надійно зміцнити конструкцію, особливо, якщо двері виконані з товстого металу і мають високу вагу;
Зовнішня обробка дверей

Обличчям приміщення є, звичайно, двері, тому зовнішній обробці також приділяють особливу увагу. Варіантів зовнішньої обробки досить багато:

 • дерево. Обшивка дверей панелями з масиву дерева приверне до себе увагу. Виглядає такий матеріал дорого і вишукано. Особливо актуальний масив з ясена, червоного дерева, сосни або дуба;
 • панелі МДФ більш доступний матеріал, відмінно імітує природне дерево. Панелі середньої щільності, забезпечують додаткову шумоізоляцію і відмінний зовнішній вигляд дверей;
 • панелі МДФ більш доступний матеріал, відмінно імітує природне дерево. Панелі середньої щільності, забезпечують додаткову шумоізоляцію і відмінний зовнішній вигляд дверей;
 • пластикові панелі, цей матеріал доступний за ціною, є самою бюджетною версією. Має гарну вологостійкість, добре

 

ВАЖЛИВО!

Для вуличної двері існує одне обов'язкове правило - наявність козирка, який захищає верх двері. Його мінімальний розмір - 1,5 м. Козирок може бути виготовлений зі звичайного профнастилу.

НЕ ЗАБУДЬТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ З НАШИМ ОНОВЛЕНИМ АСОРТИМЕНТОМ ВХІДНИХ ДВЕРЕЙ ВІД BRAVO

ознайомитися

 

Вхідні двері GROFF P3-301 Темний верес

Вхідні двері російського виробництва класу Преміум з антивандальним покриттям. Виготовлені з легованої холоднокатаної сталі.

 

 

Відмінності вхідних дверей: чи не облицюванням єдиної

Давайте на час забудемо про дизайн дверей і розглянемо проблему виходячи з функціональних і технічних характеристик виробу. Щоб правильно вибрати двері, необхідно знати, що ховається під облицювальними панелями та іншим обробкою. Отже, вхідні двері розрізняються:

 • За матеріалом. Самі традиційні - дерев'яні двері. В даний час їх набувають або в якості тимчасового або дачного варіанту, якщо вони виготовлені зі звичайних порід дерева, або для приватних будинків преміумкласу - якщо мова йде про масиві дерева благородних порід.
 • За призначенням. Перш за все, варто розрізняти тимчасові і постійні двері. Якщо ви займаєтеся будівництвом або ремонтом, має сенс поставити дерев'яні або тонкі металеві двері, поки не дійдуть руки до активізації постійних.
 • За способом відкриття. В основному на вході в будівлю, квартиру або офіс використовуються розсувні двері, але іноді можна побачити і розсувні - як правило, це скляні вхідні двері в офісні і торгові центри.
 • За ступенем стійкості до розтину. Для житлових приміщень використовуються двері 1-4-го класів зломустійкості, а всього їх 13.
 • За кількістю стулок. Найпоширенішими є одностулкові двері, але іноді геометрія дверного отвору передбачає установку двостулкових або півторастулкових дверей.
 • За формою отвору. Стандартні двері мають прямокутну форму, бувають також арочні - з напівкруглим розширенням вгору.

Для будинків і квартир в даний час переважно вибирають орні одностулкові металеві вхідні двері. Давайте докладніше зупинимося на особливостях їх конструкції.