9 правил як вибрати міжкімнатні двері
23Jan,2020

9 правил як вибрати міжкімнатні двері

Перш за все, потрібно визначитися, якого виду двері Вам потрібні в приміщенні:

 

• орні (найпоширеніший варіант);

• розсувні двері (відкриваються по напрямних);

• складні двері («книжка» і «гармошка»).

 

Щоб вибрати якісні міжкімнатні двері, необхідно врахувати кілька основних критеріїв:

 

1. Матеріал, з якого виготовлені міжкімнатні двері

2. Стан поверхні дверей. Цьому варто приділити особливу увагу. Якісні міжкімнатні двері - це дверні полотна з гладкою поверхнею без зазубрин або дефектів, капелюшків цвяхів.

3. Високоякісний і нешкідливий для здоров'я лак. Актуально для дверей з дерев'яного масиву і шпону. Як визначити, яким лаком покрито дверне полотно? Якісний лак забезпечує захист ваших дверей. Якщо Ви натиснули нігтем на двері і на лаку залишився слід - це означає, що лак використовували низької якості, може бути шкідливий для вашого здоров'я. Якщо лак якісний, сліди від пальців не повинні бути помітні.

4. Фарбування і колір. У хороших дверей колір однорідний, чистий, глибокий, без вкраплень і плям. І в той же час, в який би колір не були пофарбовані двері, природна структура обов'язково повинна проявлятися. Якщо у дверей неоднорідний, не скрізь видно фактуру - це означає, що виробник сильно економив і намагався під тонуванням приховати дефекти.

5. Геометрія дверей - двері повинні бути рівною. Максимальна розбіжність, яка можлива - до 1 мм. Винятки бувають у великих дерев'яних розсувних полотнах.

6. Відсутність нахлестів і зазорів в місцях з'єднання решіток, рамок і багета. Дуже важливо, щоб у дверей не було зайвих зазорів і нахлестів. Такі місця повинні бути підігнані дуже точно. Скло повинно оснащуватися герметиками або ущільнювачами.

7. Лиштви, розширювачі, коробка і дверне полотно обов'язково одного кольору і якості.

8. Ущільнювач в коробці повинен бути обов'язково.

9. Фурнітура - ручки, замки, петлі - доповнюють зовнішній вигляд і поєднуються в цілому з дверним полотном. Також варто звертати увагу на тих виробників ручок, які дають гарантію хоча б на 2 роки.

Якщо у Вас виникли питання, їх можна задати нашим фахівцям в Спеціалізованій мережі салонів-магазинів «Підлоги та двері»