7 правил вибору ламінованого покриття
23Jan,2020

7 правил вибору ламінованого покриття

Що потрібно знати, які критерії врахувати, щоб правильно вибрати ламінат для підлогового покриття

  1. Вибір виробника. Звертайте увагу тільки на компанії, які входять в "Асоціацію Європейських виробників" або мають сертифікацію європейських програм якості. Така продукція обов'язково буде відповідати всім необхідним вимогам і міжнародним стандартам.
  2. Вибираємо клас ламінату. Їх буває шість - "21", "22", "23" і "31", "32", "33". Клас є головним показником міцності і зносостійкості покриття. Радимо не купувати ламінат нижче "31" класу.
  3. Міцність і ізоляційні якості визначаються товщиною покриття. Варто вибрати ламінат товщиною не менше 8 міліметрів. Це оптимальна товщина для шумоізоляції і виключення ризику отримання травм в процесі експлуатації.
  4. Екологічна чистота. Виражається вона в змісті формальдегіду. Маркування на упаковці з позначенням Е1 - це показник відповідності допустимого вмісту даної речовини в продукті.
  5. Замок забезпечує легкість укладання ламінату і надійність з'єднання. Найбільш популярні типи замкової системи "Uniclic", "Lock", "Top Connect". Пружинний механізм "Top Connect" надає з'єднанню посилену фіксацію.
  6. Стійкість до вологи. Вологостійкий ламінат - можна проводити легке вологе прибирання. Чи не вологостійкий дозволено прибирати тільки сухим способом, а водостійкий можна укладати в приміщеннях з підвищеною вологістю.
  7. І нарешті - дизайн. Тут уже все залежить тільки від Ваших смаків і уподобань. Так само в одному приміщенні можна прекрасно комбінувати різні декори. Виробники пропонують широкий вибір і асортимент ламінованих покриттів в різних колекціях, текстурах і гами кольорів.

Даним критеріям вибору відповідає ламінат торгових марок HARO, Meister, Quick-Step, Balterio широко представлених в мережі салонів-магазинів "Підлоги та двері".